lek. med. Jolanta Białousz

Psychiatra

Pracowałam w różnych placówkach leczenia psychiatrycznego: oddziale dziennym, zespole leczenia środowiskowego, poradni zdrowia psychicznego,Najwięcej lat przepracowałam w szpitalnych oddziałach psychiatrycznych, m.in.w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w W-wie, Szpitalu Bródnowskim. Pełniłam obowiązki ordynatora oddziału psychiatryczno-pulmonologicznego w Maz. Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku. Zajmuję się także psychiatrią konsultacyjną - poprzednio w szpitalu or...

Choroba syna trwa już 14 lat,pierwsze cztery to walka o dobranie odpowiedniego lekarza i lekarstw /schizofrenia to trudna choroba/ Przez przypadek natrafiłam na dr. Białousz. Adaś otrzymał od niej bardzo trafną diagnozę oraz wiele ciepła potrzebnego w tej chorobie, nie zdarzyło się aby po przyjściu bez zapisu, odprawiła mnie z kwitkiem. Marzy mi się więcej takich lekarzy w Polskiej Służbie Zdrowia,absolutnie Pani dr.Białousz jest godna polecenia i szacunku.

Bardzo dobra i kontaktowa osoba. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Wszystko mi wytłumaczyła i bardzo mi pomogła w zrozumieniu mojej choroby. Polecam gorąco.

Trafiłam do Pani Doktor Jolanty Białousz z ciężka depresją i jak się później okazało nerwicą lękową. Pani Doktor zajęła się mną nadzwyczajnie dobrze. Jest osoba taktowną,umie słuchać pacjenta. Zaordynowane leki pomogły natychmiast.Pani Doktor to człowiek wysokiej kultury osobistej. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba. Jest wysokiej klasy profesjonalistką. Polecam Panią Doktor każdemu kto ma chora duszę.

Jest wysokiej klasy profesjonalistką.
Polecam Panią Doktor każdemu kto ma chora duszę.

Przeszło 8 lat leczę swoje dolegliwości nerwicowe i przez ten okres doświadczyłem różnych metod leczenia i różnego rodzaju podejścia, różnych specjalistów-psychiatrów „do pacjenta”. Obecnie, od ponad trzech lat, leczę się u Pani dr Jolanty Białousz i stwierdzam, że jest to wysoce kwalifikowany specjalista, który potrafi w umiejętny sposób dopasowywać leki do częstych moich wahań nastrojów i stanów depresyjnych. Dla mnie, bardzo dużo rolę, odgrywała i odgrywa ludzka rozmowa, a nie standardowy wywiad lekarski. Różnica polega na tym, że nie czuję się traktowany instrumentalnie, jak „kolejny pacjent z kolejki”. Pani doktor połączyła stosowanie psychologii z psychiatrią, co (za wyjątkiem leczenia szpitalnego) nie przytrafiło mi się wcześniej, a w moim odbiorze jest strzałem w dziesiątkę. Odpowiednio dobrane i dawkowane leki, wspomagane ciepłą, pełna zrozumienia rozmową, wręcz terapią psychologiczną, o wiele łatwiej pozwalają uporać mi się z nękającymi problemami nerwicowymi. Jest to bardzo osobista ocena, ale myślę, że przy odrobinie zaufania i szczerości można osiągnąć na prawdę dużą ilość pomocy od Pani dr Jolanty Białousz, czego wszystkim życzę. Janek

Ze zdziwieniem przeczytałam opinie niezadowolonych z leczenia i opieki pani doktor, ponieważ w moim przypadku (leczę się u dr Białousz już 4 lata) żadne z przedstawionych zarzutów nie potwierdzają się. Jest to b. miła, kompetentna osoba, ogromnie wrażliwa i czuła na problemy pacjentów. Lekarza, który by z taką empatią podchodził do swojego pacjenta ( a to cecha ogromnie ważna w tej specjalności)do tej pory nie zdarzyło mi się jeszcze spotkać.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Otwock"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis