lekarz Jolanta Stasiak

Goraco polecam .Juz sie takich lekarzy raczej nie spotyka ...Przesympatycza , empatycza , kompetentna i delikatna przy badaniu. Wykazala sie ogromna wiedza spoza swojej dziedziny , zasugerowala dalsze kroki w celu dalszej diagnostyki i polecila dobrego fachowca . Poswiecila mi naprawde bardzo duzo czasu , pacjentce przede mna rowniez , bo wizyta opoznila sie o ponad 40 min , ale warto bylo czekac :-)

Pani dr miła, kompetentna, cierpliwa. Poświęca tyle czasu ile jest niezbędne w danym wypadku, taktowna, jest zainteresowana zdrowiem swoich pacjentów, nie traktuje ich przedmiotowo. Szczerze polecam!

Pani Doktor jest wspaniałą lekarką. Trafiłam do Niej jako nastolatka, później zdarzyło mi się, z różnych względów, chodzić do innych lekarzy, ale żaden nie był tak dobry, tak taktowny i cierpliwy, jak Pani Doktor. Zawsze wszystko mi dokładnie wyjaśnia, jest bardzo delikatna podczas badań, nigdy nie robiła mi żadnych przykrych uwag, poświęca czas i serce, podpowiada jak być zdrową i jak sobie radzić z bólami czy napięciem przed miesiączkowym. Jeśli kiedykolwiek zajdę w ciążę, chciałabym aby to właśnie Pani Doktor była moją lekarz prowadzącą, bo widać, że ta praca to Jej powołanie. Polecam! :)

Zgadzam się w całości z poprzednimi opiniami. Pani dr Stasiak jest niezwykle sympatyczna, cierpliwa, kompetentna.Dokładnie tłumaczy pacjentce wszystko co związane z badaniem. Szkoda, że w przychodni przy Żwirki i Wigury ma tylko wizyty odpłatne i przyjmuje od niedawna tylko dwa razy w tygodniu.

Pani Doktor młoda, ale odpowiedzialna i godna zaufania. Wszystko spokojnie tłumaczy - zarówno gdy robi USG jak i przy porodzie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdynia"?

lek. med.

84-232 Rumia
Przychodnia Lekarska Chylonia
Wejherowska 59
81-049 Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RIMED"
Abrahama 38
81-393 Gdynia