lekarz Juliusz Kacalski

Polecam doktora Kacalskiego, korzystam z Jego pomocy od 15 lat, jest fachowcem z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie ginekologii, również jako chirurg- ginekolog. Informacje na temat stanu zdrowia otrzymywane od Niego są zrozumiałe dla pacjentki i konkretne. Polecam

Szczerze odradzam tego lekarza. Chodziła do niego całą ciążę prywatnie i do dziś tego żałuję. Człowiek ten w moim przypadku był głuchy i obojętny na moje problemy i prośby. Każda wizyta wiązała się ze stresem i nerwami. Wizyty nie różniły się niczym od wizyt na NFZ oprócz każdorazowo robionego usg. Spotkałam się z jego strony z lekceważeniem, całkowitym brakiem zrozumienia i empatii. Wielokrotnie sygnalizowałam swoje problemy ale nie robiło to na nim większego wrażenia , wszystko obracał w śmiech opowiadając, że to hormony. Nie przyjmował do wiadomości informacji o mojej depresji ciążowej. Prywatna wizyta to usg , mierzenie ciśnienia i pomiar wagi płatne 120 zł. W szpitalu podczas całego mojego pobytu nie pojawił się ani raz. Mam wielki żal, że radosne oczekiwanie na dziecko przez tego lekarza obróciło się w wielki stres i nerwicę, która doprowadziła do wcześniejszego porodu. Odnoszę wrażenie, że dla tego lekarza w cale nie liczy się dobro pacjenta tylko materialne zyski.

Doktor prowadził dwie moje ciąże,to wspaniały specjalista i jestem bardzo zadowolona. Dzieci urodziły się przez cesarkę bo niestety miałam gestozę. Obie operacje przeprowadził doktor Kacalski. Odpowiadał na moje pytania i zmartwienia konkretnie i rzeczowo, przy tym nie tracąc swojego humoru. Lubi pożartować,zawsze jest miły i sympatyczny. Na usg oprócz mojego męża, zawsze też wołał moją mamę z korytarza, żeby zobaczyła wnuka. Fakt, jest zabiegany i ciągle czymś zajęty,więc jeżeli któraś z pacjentek chce sobie "pogadać" na wizycie to jest to zły adres. Dzięki niemu też przyszedł na świat jako wcześniak mój kuzyn. Ciąża była zagrożona a on nie będąc jeszcze ordynatorem, podjął decyzję o cesarce (ówczesny ordynator się na to nie zgodził bo stwierdził, że nic się nie dzieje z dzieckiem i trzeba czekać - ciocia wcześniej nie mogła donosić kilku ciąż!). Dziecko urodziło się w ciężkim stanie, ale lepiej mu było w inkubatorze niż w brzuchu. Gdyby nie on, nie wiadomo jak by się ta historia skończyła. Polecam!

polecam w 100%, lekarz ktory bez zadnego owijania w bawełne powiedzial o co chodzi w chorobie, jak stosowac leki i co robic by uniknac ponownej tego typu infekcji, a po badaniu zaprosił męża by uspokoić również i jego. Polecam naprawde fantastyczny lekarz

100 zł za 5 minut, szybko... miły i uprzejmy ale szczerze nie wiem czy polecam...bez szału.. prowadził całą ciążę do porodu a w dniu porodu widziałam go tylko na 15 sekund na obchodzie..

Jak poroniłam, to mnie tak wyczyścił, że zaraz zaszłam w kolejną ciążę. Moje znajome były źle wyczyszczone u innych lekarzy i nie mogą zajśc w ciążę. Polecam Kacalskiego. Mi pomógł. Fakt, lubi zdzierać kasę.

prowadził moje 2 ciążę,miły ,dokładny..polecam

prowadził moje 2 ciążę,miły ,dokładny..polecam

Ja mogę powiedzieć tyle, że dla mnie Pan Dr jest świetny. Chodzę na wizyty na fundusz i traktuje mnie o wiele lepiej jak Ci lekarze u których byłam prywatnie wcześniej. Prowadzi moją ciąże, bezstresowo, z humorem podchodzi do mnie. Polecam go całym sercem.

chodziłam do tego lekarza przez cała ciąze.jestem bardzo zadowolona z dr.kacalskiego mam wspaniałego synka i dziekuje za to właśnie jemu.do tego jest bardzo uprzejmy i ma poczucie humoru co powoduje rozładowanie stresu.polecam wszystkim przyszłym mamą

nie polecam tego lekarza. byłam u niego wczoraj i żałuję,bo wizyta trwała zaledwie 10 minut, skasował 100zł (fakt, zrobił mi usg) ale nie zrobił cytologii a wcześniej telefonicznie dowiedziałam się,że w cenie ejst i usg i cytologia. Poza tym myślałam,że jak zapłace to mnie wysłuchai naprawde poświęci mi czas,ale myliłam się, bo zbywał mnie strasznie,bagatelizował i nie dał nawet dojść do słowa ,widocznie nie miał czasu. Odniosłam wrażenie,że ma daleko gdzieś moje pytania i problemy.Odradzam zdecydowanie!