lekarz Justyna Piotrowska

Psychiatra

Dr (Anna) Justyna Piotrowska: dla mnie po prostu odzwierciedlenie moich najbardziej wyśrubowanych wyobrażeń, oczekiwań i życzeń nt. sposobu praktykowania zawodu lekarskiego, zawodu misji. Pomogła w ciężkich chwilach mi a także wielu moim bliskim i znajomym.Jest profesjonalna, empatyczna, z pasją, z misją i - co nieczęste, a tak ważne! - z pokorą!!! BARDZO życzyłabym sobie i nam wszystkim w Polsce większej ilości lekarzy o TAKIM rozumieniu istoty wykonywanego zawodu. Czuję wdzięczność za to że Pani jest i że wybrała Pani zawód lekarza psychiatry:-)

Pani doktor to cudowna empatyczna osoba, leczę się u niej od kilku lat i nie zamieniłabym jej na nikogo innego. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze się można z nią skontaktować, po każdej wizycie czuję jak spływa na mnie jej spokój i dobro.

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.

Byłam pacjentką dr Piotrowskiej kilka lat temu. Profesjonalny lekarz. Polecam.

Od ponad dziesieciu lat jestem pacjentka pani dr Piotrowskiej. Wszyscy, ktorym Ja polecilam sa tak samo zachwyceni jak ja. Nie wyobrazam sobie, ze moglabym teraz leczyc sie u kogos innego (no moze tylko u pana dra Piotrowskiego). Cudowna osoba, doskonaly lekarz, z wyczuciem i empatia.Doskonaly farmakolog. Dziekuje Pani Doktor Zawdzieczam jej

Zawdzieczam jej

U pani Doktor lecze sie juz od wielu lat. Jest cudowna osoba, doskonalym lekarzem i z zamknietymi oczami moge polecic wszystkim potrzebujacym pomocy dobrego psychiatry.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Warszawa"?

Niekłańska 48 lok. 16
PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508

Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis