dr n. med. Karol Szyluk

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo gorąco polecam. Fachowy i rzeczowy lekarz. Nie patrzy na człowieka z wyższością, mówi jak jest jako jedyny po roku cierpień wytłumaczył na czym polega moja choroba. Jestem 2 miesiące po operacji i nie wiem co to ból !!!!

Bardzo kontaktowy, uśmiechnięty ale przede wszystkim kompetentny i fachowy. Pomógł mi bardzo. Po wielu nietrafnych diagnozach, postawił rozpoznanie - dobre rozpoznanie. Obecnie jestem już po operacji bolesnego barku, jestem szczęśliwa i nic nie boli. Gorąco polecam :-)

Rok cierpiałam z powodu bóli stawów. Leczona byłam zastrzykami. Szczególnie stawów rąk i barków. Leczyłam się u wielu lekarzy przyjmowałam sterydy, leki przeciwbólowe i zdjęcia rendgenowskie. Dr. Szyluk jako pierwszy przeprowadził ze mną wywiad i zbadał. Jako pierwszy skierował na badania na boreljozę - i się potwierdziło. Obecnie jestem zdrowa nic mnie nie boli i pracuje. Szczerze polecam Dr. Szyluka.

Znakomity lekarz i świetny fachowiec, spojrzał na moją rękę, powiedział co mi dolega zalecił serię 3 zastrzyków - już po pierwszym długoletni ból minął!!! Polecam w 100 %

Po wielu latach wreszcie dr szyluk konkretnie rzeczowo i profrsjonalnie -badanie ,diagnoza, decyzja- najpierw badanie i rozmowa rzecz jasna wyleczyl mnie. Jestem po zabiegu 30 dni i jest super. Wielki lekarz i cudowny facet!!!!! Polecam Ania.

Wielki lekarz i cudowny facet!!!!!
Polecam Ania.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bytom"?

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie
Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry
Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu
41-902 Bytom
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
ul. Zawierciańska 14
32-310 Klucze
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu - oddział onkologii klinicznej
ul. Aleja Legionów 10
Medica