mgr Karolina Jaroszmgr Karolina Jarosz - zdjęcie profilowe

mgr Karolina Jarosz

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. W 2003 roku ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie czteroletnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie.
Należę do Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, gdzie jestem w trakcie procesu certyfikacji.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. dr J. Babińskiego w Łodzi oraz w łódzkich poradniach zdrowia psychicznego. Współpracowałam z licznymi stowarzyszeniami w zakresie konsultacji psychologicznych czy prowadzenia szkoleń. W swojej pracy zajmowałam się diagnozą psychologiczną, prowadzeniem konsultacji psychologicznych, tworzeniem i realizacją programów rehabilitacyjnych dla osób chorujących psychicznie. Psychoterapię indywidualną dorosłych prowadzę od ponad siedmiu lat. Pracuję z osobami, które doświadczają życiowych kryzysów, trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpiących z powodu depresji, zaburzeń lękowych, pourazowych, osobowości czy odżywiania. Pracuję z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Pomagam rodzicom lepiej rozumieć swoje dzieci i budować z nimi jak najlepsze relacje. W swojej pracy terapeutycznej nie zamykam się w obrębie jednego podejścia, korzystam z dorobku wielu kierunków psychoterapeutycznych dobierając metody pracy do rodzaju problemu i indywidualności klienta. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!

Polecam. Duży profesjonalizm i wysokie kompetencje w połączeniu z serdecznością, ciepłem i autentycznym zaangażowaniem w problem pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236