lek. dent. Katarzyna Chudzińska-Otulakowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam z czystym sumieniem. Rewelacyjne podejście - zwłaszcza do dzieci. Miła, zawsze znajduje czas - nawet w nagłych sytuacjach. No po prostu STOMATOLOG z prawdziwego zdarzenia !!!!!

Absolutnie nie zgadzam się z tą opinią, do dr Kasi chodzimy całą rodziną od lat my i wielu naszych znajomych i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.STANOWCZO POLECAM!!!

nie ma kompletnie podejscia do dzieci, cche zrzucac z fotele jak dziecko nie chce spokojnie iedziec, grozi karami w domu itd.

Po prostu się nie boję takiej pani stomatolog :-)) Jak moze to i NFZ kamień nazębny ściagnie , choc tego akurat nie lubie, ale trudno, człek sie podporządkowuje fachowcowi... Polecam( prawie jak w Allegro ) !!!

Po prostu się nie boję takiej pani stomatolog :-))
Polecam( prawie jak w Allegro ) !!!

pani Kasia jest fantastycznym stomatologiem....z moimi problemami i specyficznym uzębieniem borykałam sie bardzo długo ...trafiłam do pani Kasi i zdobyła moje zaufanie i sympatię...przyprowadziłam tam 4 letnia córkę....podejście pani Kasi było fantastyczne.Zauważyłam ,ze bardzo dużo pacjentów to dzieci,a jak wiadomo do dzieci trzeba mieć podejście.Cieszę sie ,ze wreszcie udało mi sie znależc kompetentnego stomatologa...który "zaraz nie usuwa bo tak najłatwiej" ale stara sie ratować to co można

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6