lekarz Katarzyna Depa-Dębowska

Pediatra

3,4
3,7

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia, ponieważ moja córka często choruje i dość często dostawała antybiotyk. Wielu lekarzy wydaje mi się zabezpiecza się antybiotykiem,dla Pani Doktor Depy antybiotyk to chyba ostateczność bo córka ani razu go nie dostała, ale kontrolowana była praktycznie codziennie, z czym nigdy nie spotkałam się u żadnego pediatry. Miłym zaskoczeniem była także wizyta w aptece. Zawsze płaciłam niebotyczne kwoty, a tu proszę, okazuje się ze te leki może również przepisać na zniżke :-) Polecam! Genialne podejście do dziecka, jak również do rodzica. Szkoda tylko że nie przyjmuje w soboty :-(

Pseudolekarz. Brak odpowiedzialności za błędy, nie umie się przyznać do winy. Stawia złą diagnozę, obojętna, amator.

Niestety dobre podejście do dzieci to za mało aby uznać lekarza za kompetentnego. Pani doktor u nas zbagatelizowała wyniki badań, nastawiona tylko na jak najwięcej szczepień, i ani razu nie wyjaśniła możliwych powikłań, a tłumaczenie że w całej Europie się takie stosuje nie jest żadnym argumentem. Pierwsza opinia że Pani doktor zatrzymała się na etapie studiów jest chyba trafna. Zresztą kolejek w poczekalni nigdy nie widać więc to samo mówi za siebie.

Chodzę z córeczką do pani doktor od kilku lat. Nie mam żadnych zastrzeżeń, jest kompetentna i fachowa. Z tego co się dowiedziałam zmienia miejsce i przyjęć i od listopada będzie w Euroklinice ul. Piotra Skargi 9. Polecam wszystkim szukającym dobrego pediatry w Bielsku!

Byłem bardzo zadowolony, diagnoza bardzo trafna, Pani doktor bardzo miła i uprzejma

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Chirurg dziecięcy
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24