lekarz Katarzyna Okas

Internista, Kardiolog

Pierwszy raz oceniam publicznie lekarza. Ale dla tej Pani warto. Jeszcze nie spotkałem w życiu (mam 30 lat) lekarza, który tak kompleksowo, miło podchodził do pacjenta. Wszystko co trzeba starała się wytłumaczyć a nie głowa w dół i wypisuje recepty. Polecam.

Polecam.

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna,budząca zaufanie.Z całą pewnością mogę polecić tego lekarza, gdyż takich lekarzy naprawdę rzadko się spotyka.

Wspaniały lekarz rodzinny, nie tylko pierwszego kontaktu. Wzór do naśladowania dla lekarzy i innych ludzi. W każdym pacjencie widzi człowieka i podchodzi do niego indywidualnie. Widać, że swój zawód traktuje jako "służbę" dosłownie. A więc nie wszystko stracone w tej Polsce - jest nadzieja...

Myśle że ocena zostanie wystawiona z racji gdyż poziom słownictwa tej Pani nie jest uprzejmy a wręcz ukazał się cyniczny i arogancki.

Najlepszy lekarz pierwszego kontaktu z jakim kiedykolwiek miałam do czynienienia, kompetentna, uprzejma Polecam

Wciąż poszukujesz "Internista Dąbrowa Górnicza"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
41-200 Sosnowiec
NZOZ QMEDIC
Łukasińskiego 11
41-300 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec