lekarz Kazimiera Barczyńska-Słoń

Cudowna kobieta, bardzo kompetentna i uprzejma. Nie ma jakiś uwag ,,nie na miejscu". Przyjmuje z uśmiechem na twarzy i cały czas jej ten uśmiech towarzyszy. Jestem z niej bardzo zadowolona. Jeśli to Wasz pierwsza wizyta lub macie jakieś ,,nie miłe przygody" z innymi ginekologami to WARTO wybrać się właśnie do tej pani doktor :)

Bardzo miła i uprzejma. Odpowiada na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumaczy. Zdecydowanie polecam Panią Doktor:)

superrrrrrrrrr lekarz ! bardzo polecam! Miła, otwarta , wizyta przebiega w super atmosferze:)

Pani Dr Barczyńska jest bardzo uprzejmą kobietą, dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegać np. leczenie. W razie potrzeby bez wizyty też odpowiada na każde pytanie! Super lekarka, sympatyczna, inteligentna, kompetentna, i o rzeczach nie związanych z jej specjalizacją też można porozmawiać :) GORĄCO polecam!

Bardzo miła i sympatyczna kobieta. Wytłumaczy wszystko bardzo dokładnie odnośnie dolegliwości i stosowania leków. Można o wszytsko się pytać bez skrępowania, na wszystkie pytania odpowiada. Serdecznie polecam Pania Doktor.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne