dr n. med. Konrad Słynarskidr n. med. Konrad Słynarski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

dr n. med. Konrad Słynarski

Ortopeda

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od ...

Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Wp...

Dobry specjalista. Miły, rzeczowy, profesjonalny. Wyjaśnił wszelkie wątpliwości, wszystko spokojnie wytłumaczył. Warto się leczyć u tego doktora. Polecam.

Mogę tylko potwierdzić opinie poprzednich pacjentów. Doktor Słynarski to wybitny fachowiec. Więcej takich prosimy.

Świetny fachowiec. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Świetne podejście do pacjenta i wysoka kultura osobista. Gorąco polecam.

Moim zdaniem dr Słynarski to znakomity lekarz. Poza tym, że faktycznie jest znany także poza Polską, ma też znakomite podejście do pacjenta - profesjonalne i kompleksowe. Naprawił kolano mojej córce, a już dwukrotnie była operowana, bardzo nieudolnie. Wiem, że ma wiele takich "beznadziejnych" przypadków na koncie. I nie boi sie takich wyznań. Szczerze go polecam, bo na to w pełni zasługuje.

Nie rozumiem opinii osób, których "bardzo dobry znajomy" miał kontakt z dr Słynarskim. Ja byłam u niego OSOBIŚCIE i byłam przez niego operowana. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Doktor zdiagnozował mnie błyskawicznie i trafnie (a byłam przedtem u innych ortopedów i żaden nie wpadł na właściwą diagnozę), zoperował skutecznie, jest sympatyczny i kontaktowy, poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam (przy każdej wizycie, również już po operacji!!!), cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie moje pytania (nawet te najgłupsze). Po operacji dał mi swoją komórkę i gdy coś mnie zaniepokoiło i wysłałam mu smsa z pytaniem, oddzwonił i wszystko wyjaśnił i uspokoił. Nigdy nie odniosłam wrażenia, że ważne są dla niego wyłącznie moje pieniądze. To bardzo dobry i kompetentny lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością poleciłabym każdemu. I mówię to po OSOBISTYM kontakcie z panem doktorem, a nie po opowieściach rozmaitych znajomych.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)