lekarz Konrad Woronowicz

Chirurg naczyniowy

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień ...

Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii naczyniowej. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Naczyniowej w WSPZOZ w Nowej Soli, gdzie wykonuje operacje z zakresu tej specjalności.
Odbył liczne kursy i szkolenia w zakresie chorób żył kończyn dolnych, USG dopplerowskiego, laserowych ablacji żylnych i terapii endowaskularnych.

Wspaniały , miły człowiek. Bardzo kompetentny. Podczas wizyty bardzo kontaktowy, profesjonalny. Posiada rzadką umiejętność kontaktu z pacjentem w dziedzinie medycyny. Dobrze postawiona diagnoza to jego atut. Polecam

Dobrze postawiona diagnoza to jego atut. Polecam

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.

Jestem po wizycie kontrolnej po zabiegu laserowym, po żylakach na nogach nie ma śladu a były ogromne. Sam zabieg bezbolesny. Bardzo dziękuję i polecam!

Polecam młodego pana doktora! Jestem już po skleroterapii naczynek na nogach, zero bólu, efekty super!

Pan doktor bardzo miły, z dobrym podejściem do pacjenta. Dobrze wytłumaczył i uspokoił, niekomfortowy dla mnie zabieg nie był już taki straszny

Przemiły młody człowiek! Pan doktor wykonał USG, wytłumaczył wszystko i zakwalifikował do leczenia. Jestem po wizycie kontrolnej po laserowym usunięciu żyły na lewej nodze i czuję się dużo lepiej. Bardzo dziękuję!