lekarz Krystyna Rak-Poznańska

Urolog

Bardzo dobry urolog, specjalistka i sympatyczny człowiek. Do tego jest bardzo empatyczna miła i kompetentna.

Lekarka bardzo miła, sama wizyta i podejście do pacjenta bez zastrzeżeń. P. Doktor bardzo sympatyczna. Polecam p. doktor z czystym sumieniem , przebieg wizyty w Medixie bez zastrzeżeń. Bardzo konkretny urolog.

Samo badanie zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i w przyjaznej atmosferze. Pani doktor przyłożyła sie do badania, Poza lekami i opisem otrzymałem też szereg porad odnośnie diagnozy oraz tego, jak radzić sobie z dolegliwościami.

Konkretna,kontaktowa i wnikliwa, z poczuciem humoru :).Dokładnie i szczegółowo wytłumaczyła mi w czym leży problem oraz co mam dalej robić,jakie badania i w razie czego leki. Polecam!!!

miły i kompetentny sposób przyjmowania pacjenta,że mogę wszystkim polecać. W tej chwili chodzę już tylko na kontrolne badania. Atmosfera super aż chce się chodzić. Dziękuję. !!!!

Wciąż poszukujesz "Urolog Wrocław"?

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław