lekarz Krzysztof Cikowski

Jestem pacjentką dr .Cikowskiego od kilku lat , prowadził tez moją ciażę , zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, jest to specjalista najwyższej klasy , naprawdę godny polecenia

Miałam dylemat czy pójść do prywatnego lekarza. Drogą przypadku trafiłam do Pana Krzysztof Cikowskiego. Mimo, że były wskazania do pewnych badań mój państwowy lekarzm do którego chodziła przez ostatnie lata, nawet nie pomyślał o kompleksowych badaniach hormonów. Dopiero ten lekarz zwrócił na to uwagę. I dzięki niemu wiem gdzie jest problem i mogę spokojnie zabrać się za robienie dzidziusia przy współsprastwie mojego kochanego męża :) Jestem bardzo zadowolona z wizyty i kontaktu z Panem Krzysztofem Cikowskim. Mimo okresu wakacyjnego można skonsultować się z nim poza wizytą. Zapomniałam o jednej przypadłości, która mogła mieć wpływ na aspekty ginekologiczne. Nie było problemu aby to skonsultować drogą emailową. Lekarz poświęca czas pacjentce i traktuje kompleksowo. I mam nadzieję, że poza okresem wakacyjnym też tak będzie. Na pewno będę kontynuowała swoje leczenie u tego lekarza! Gorąco polecam :)

Bardzo dobry lekarz . Budzi zaufanie , po wizycie pacjentka ma wiedzę odpowiadającą sytuacji .

Doskonały lekarz, doskonałe podejście do pacjentki, polecam.

Doskonały lekarz, doskonałe podejście do pacjentki, polecam.

bylam pierwszy raz u Pan Doktora .Będzie prowadził moją ciążę. Nie czułam się skrępowania, bardzo miły człowiek. Szczerze polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana