dr hab. n. med. Krzysztof Gołba

Kardiolog

Brak szacunku dla pacjenta. Umówiona wizyta wchodzi się 2-3 godziny po czasie. Pan doktor nie lubi dociekliwych pytań, wyniosły mało uważny na pacjenta. Nie polecam cena nieadekwatna do usłupi

Znakomity specjalista kardiolog w czasie wizyty bardzo konkretnie mówi zrozumiałym językiem o chorobie i leczeniu poza tym odpowie na każde pytanie .W trakcie leczenia można zadzwonić zawsze udzieli porady .Dwa razy leżałem na jego oddziele każdego dnia pytał o moje samopoczucie zawsze uśmiechnięty i serdeczny .polecam gdy inni kardiolodzy nie radzą sobie z twoją choroba .TAK trzymać panie prof.

Polecam,bardzo kompetentny leczy mojego męża/po operacji tętniaka aorty/. Rzeczowy, odpowiedzialny i dostępny w razie konieczności o każdej porze.

Jestem Panem profesorem kompleksowo zachwycony! Nie spotkałem do tej pory tak kompetentnego lekarza również w tych dyscyplinach w których nie ma tytułu naukowego. Człowiek któremu obca jest rutyna i bylejakość. Gorąco polecam!

Moja mama leczyła się u tego doktora ( profesorem nigdy nie był ) przez dłuższy czas ( choroba niedokrwienna), brak jakichkolwiek rezultatów, zmieniliśmy lekarza bez tytułów, przesympatyczna pani prowadzi mamę do dzisiaj z dobrymi rezultatami. Wyniosły, nieuprzejmy, prostak jakich mało. Nie polecam.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Synexus Polska Sp. z o.o. Oddział w Katowicach
ulica Konckiego 3
40-040 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej- Zespół Prywatnych Gabinetów Lekarskich
Wojska Polskiego 48
42-400 Zawiercie
Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

gen. Sowińskiego 50