lekarz Krzysztof Koza

Ginekolog położnik, USG, RTG

Nie polecam tego lekarza!prowadził moją ciążę i pomimo że robił mi USG na kazdej wizycie to nie zaóważył??! że dziecko ma hipotrofię. Synek urodził się w 36tyg.z wagą 1200gr. Czyżby rutyna panie Doktorze??

SUPER LEKARZ!!! Polecam gorąco wszytskim. Prowadził moją ciążę i leczył moją mamę (łącznie z operacją) i zawsze wszytsko było OK, a lekarz zawsze był gotów do pomocy, odpowiedzi na nartujące pytania etc. Świetny kontakt z pacjentkami, ale także z lekarzem ( nawet w nocy).

Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalisty! ,mało jest tak kompetentnych i 100% lekarzy z powołania jak doktor Koza. Po za tym jest przesympatycznym, cudownym człowiekiem. Doktorze dzięki za wszystko. Joanna

Lekarz w 100% godny polecenia. Trafiłam do niego na początku 9 miesiąca ciąży - i dziękuję Bogu, że tak się stało! Zawsze uśmiechnięty, odpowiadał na każde nurtujące mnie pytanie. Do końca ciąży mogłam liczyć na Pana Doktora w ramach konsultacji telefonicznej o każdej porze dnia i nocy. Dla mnie rewelacja!

Zaczełam chodzić do pana doktora w 8 tyg.ciąży.Jestem bardzo zadowolona z podejścia do mnie jako pacjentki,sympatyczny,cierpliwy,nie wstydzę się zadawać najdziwniejszych pytań a odpowiedzi są wyczerpujące.jest tylko jeden mały szczegół- nie mierzy ciśnienia podczas wizyt.Przed nami jeszcze pól roku mojej ciąży i mam nadzieję, że nie zmienię zdania o panu doktorze.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita