prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kuzdak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Niestety ten człowiek leci już tylko na dobrej opinii i już chyba czas dać sobie spokój z tym zawodem zanim kolejnej osobie odbierze on głos, tak jak mojej mamie po operacji tarczycy uszkodził struny głosowe i tak o to jednego dnia mama mówiła normalnie a po operacji cisza, tylko szept. Do błędu trzeba się przyznać i ponieść konsekwencje !

bardzo dobry lekarz,wyleczyłmnie skutecznie.

bardzo dobry lekarz,wyleczyłmnie skutecznie.

Wspaniały człowiek i fachowiec-wprowadza atmosferę spokoju i bezpieczeństwa-przy nim nie można się bać-zawsze dotrzymuje słowa-konkretny i pomocny w trudnych sytuacjach

Jako jedyny lekarz podał mi co mogę a co nie przy mojej chorobie! Nie zdziera kasy, mogę konsultować wyniki przez telefon ze względu że daleko dojeżdżam

JESTEM PACJENTKA PANA PROF.OD 7 LAT.JESTEM SZCZESLIWA ZE JESTEM POD STAŁA OPIEKA PANA PROFESORA.WSPANIAŁY KOMPETENTNY UPRZEJMY PRZEJMUJE SIE LOSEM PACJENTA.POLECAM . BARDZO DZIEKUJE I ZYCZE DUZO ZDROWIA PANU PROFESOROWI.PACJENTKA Z LUBUSKIEGO.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8

szpital w Zgierzu
Zgierz
Centrum Medyczne GEMINI
98-100 Łask
NZOZ Centrum Medyczne As Medica sp. z o.o.
ulica Łódzka 82/84
95-100 Zgierz