dr Krzysztof Miśkiewicz

Nie zamienię Tego lekarza nigdy! Profesjonalny, wrażliwy na sprawę kobiety która dotyczy pacjentki, rzetelny w informacji co z czym do czego, dlaczego i co dalej. Uratował mi ciążę! Uratował mi życie gdy z gotowym wynikiem cytologii przyszłam do Niego z innej przychodni. Nie dał wiary, zrobił jeszcze raz cytologię! Okazało się, że tam gdzie lekarka (przychodnia NFZ) mówiła to tylko zapalenie i nic nie trzeba robić... On zrobił badanie powtórnie! Nowotwór!!! Zaczęliśmy leczenie. Najważniejsze w tym wszystkim był spokój jakim p. dr Miśkiewicz mnie obdarzył! Możecie domyśleć się co się czuje przy takiej diagnozie... Czułam to ale przez chwilę. Uspokojono mnie, kazano wręcz nie denerwować się! Uspokoiłam się jak dziecko przy matce. Żyję. Leczenie, badania.
Jestem. Żyję! Mam wszystko na miejscu, nic nie musiało być usuwane! Jestem u lekarza blisko 19 lat. Zamieniłabym jedynie recepcjonistkę, która nie wie co to uprzejmość (może jest zmieniona, piszę o pani z roku 2019) . Ważna sprawa: gabinet czysty, sprzęt wysokiej jakości, ubikacja z możliwością skorygowania higieny przed badaniem dla pań lecących prosto z pracy, badania na miejscu i nie w oklepanych laboratoriach typu Brus.

Pan doktor jest najlepszym ginekologiem u jakiego kiedykolwiek byłam. Jego główną cechą jest wysoka kultura osobista. Trafiłam do Pana doktora jako osiemnastolatka i od tamtego czasu, czyli kilka lat, chodzę na wizyty tylko tutaj. Poprzednie wizyty u innych ginekologów nie mogą się równać z profesjonalnym podejściem, które ma Pan doktor Miśkiewicz. Mogę zapytać się o wszystko, zawsze dostaję wyczerpującą i trafną odpowiedź. Nie czuję się skrępowana, atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjemna. Pan doktor regularnie robi cytologię i zapisuje inne potrzebne badania. Bardzo wygodne jest to, że również krew jest pobierana od razu na miejscu. Bardzo polecam Pana doktora Miśkiewicza.

Lekarz godny polecenia ! Od lat widuję się z Doktorem i nie zamieniłabym Doktora na nikogo innego. Bardzo uprzejmy, cierpliwy, pomocny - pełen profesjonalizm. Dzięki leczeniu u pana Doktora uniknęłam raka szyjki macicy po zarażeniu wirusem HPV. Wiedza i zaufanie to dziś podstawa dobrego leczenia.

Lekarz kompetentny, choć wydaje mi się, że nastawiony na zarobek. Gabinet bardzo czyściutki, lekarz kulturalny i uprzejmy.

Mam 14 lat. Byłam u pana doktora i jestem bardzo zadowolona. Była to moja pierwsza wizyta i wiązała się z dużymi obawami. Przeprowadził dokładny wywiad i wytłumaczył na czym polega badanie i jak wygląda. Polecam ! ;)

Może zacznę od tego że rok temu poroniłam w 3 m-cu ciąży. lekarz który mnie prowadził wydawał mi się kompetentny i ludzki..myślałam że po poronieniu pokieruje mnie odpowiednio, zbada i pomoże mi jak najszybciej zajśc w upragnioną ciążę. Niestety na kolejnej wizycie kontrolnej po 7 m-ch po zabiegu, pytałam mojej lekarki czy nie trzeba wykonać jakichś badań specjalistycznych aby znaleźć przyczyne tego iż nie mogę zajść w ciążę..na moje pytanie usłyszałam odpowiedź, która mnie dosłownie "zwaliła z nog" - otóż Pani dr stwierdziła, że "jesli ma Pani parcie na dziecko ...

Niestety na kolejnej wizycie kontrolnej po 7 m-ch po zabiegu, pytałam mojej lekarki czy nie trzeba wykonać jakichś badań specjalistycznych aby znaleźć przyczyne tego iż nie mogę zajść w ciążę..na moje pytanie usłyszałam odpowiedź, która mnie dosłownie "zwaliła z nog" - otóż Pani dr stwierdziła, że "jesli ma Pani parcie na dziecko to mozemy ewentualnie zrobić jakieś tam badania".. po tych słowach zaczęłam szukać innego lekarza. Siostra namówiła mnie na wizytę u swojego lekarza - własnie u dr Miskiewicza. Dr Miśkiewicz na pierwszej wizycie wywarł na nie pozytywne wrażenie przeprowadził dokłądny wywiad, zrobił badania (USG przezbrzuszne + dopochwowe + cytologię = wszystkie badania w cenie wizyty), wytłumaczył co i jak był bardzo delikatny. Zlecił wszystkie badania hormonalne nawet takie o których nie miałam pojęcia, że są ważne. Wg zalecen wykonałam badania i udałam się do dr miskiewicza z wynikami- po przeanalizowaniu wyników przepisał leki, które mam nadzieję pomogą. Jak narazie jestem dobrej mysli. Szczerze mogę wszystkikm polecić dr miskiewicza - to miły, rzetelny człowiek, który wg mnie zna się na tym co robi... Gabinet również przyjemny - czysto, świeżo... Ceny również przystępne (jak na Gdynię).
koszt wizyty tak jak napisałam 120 zł (w cenie 2 x USg + cytologia).. na 1 wizytę czekałam tydzień. 1-sza wizyta trwała 45 minut.

Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,poświęcający tyle czasu ile jest potrzebne,przed zabiegiem operacyjnym siedzialam u Dr Miśkiewicza 45 min,a on cierpliwie tłumaczył za i przeciw,objawy i postępowanie choroby.Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde moje pytanie.Nowym pacjentkom nie jest łatwo się do Pana Dr dostać,bo w gabinecie jest zawsze tłum stałych pacjentek,co powoduje niekiedy opóźnienia,jednak uważam,że warto czekać.Świetny fachowiec z 25 letnią praktyką.Gabinet czysty, nowoczesny sprzęt. W cenie wizyty USG i cytologia.

Dobry lekarz od standardowych przypadków, przypadki trudne polecam skonsultować u jeszcze u innego lekarza.

Miałam wielkie zaufanie do tego lekarza, ale niestety niedopuszczalne jest stawianie błędnej diagnozy i nawet nie zweryfikowanie tego powtórnie - dla mie skandal. Ile strachu się najadłam i łez wylałam - bez sensu. Zdecydowanie odradzam. Gdybym nie poszła do innego lekarza w porę to nie wiem jakby to się skończyło.

Gdybym nie poszła do innego lekarza w porę to nie wiem jakby to się skończyło.

Dobry, kompetentny lekarz. Gabinet bardzo schludny, czysty i jasny. W gabinecie bardzo dobry, nowoczesny sprzęt. Wszystko można wykonać na miejscu podczas jednej wizyty. Doktor komunikatywny, przystępny, słucha co masz do powiedzenia. Zawsze kilka pacjentek w poczekalni . Wizyty umawiane telefonicznie na konkretną godzinę, ale często są opóźnienia 10-15 minut. Jeżeli pobiera jakieś badania to wyniki są następnego dnia rano, tylko cytologia jest po 7 dniach. Cena wizyty 120 zł, w cenę jest wliczone usg i cytologia. Minus to długie oczekiwanie na pierwszą wizytę, ale następne gdy ma się już założoną kartotekę można uzyskać w ciągu 3-4 dni, a gdy dzieje się coś pilnego, to nawet tego samego dnia. Jestem pacjentką tego lekarza od 5 lat. Poleciłąm go kilku moim znajomym ( też są zadowolone ) Polecam.
GK