dr n. med. Krzysztof Suszyński

Fizjoterapeuta, Neurochirurg

Na pewno godny polecenia fachowiec. Ma znaczne doświadczenie w schorzeniach kręgosłupa. Jest miły i sympatyczny.Tylko te kolejki ...

Pan doktor uratował mi życie ! Problemy z kregoslupem mialam od wieku dojrzewania, aż w końcu bol stawał się nie do zniesienia i do tego dretwiala mi noga. Rok chodziłam na wizyty do tzw. konowałòw i wypisywali tylko przerozne leki przeciwbolowe. Słyszałam za każdym razem, że muszę nauczyć się żyć z bólem (w wieku niespełna 30 lat). W końcu trafilam do doktora Krzysztofa, ktory postawił diagnoze i po 3 miesiacach miałam zrobiony laserowy zabieg na odcinku L5/S1. Juz po 2 miesiacach wrocilam do pelnej sprawnosci, a teraz jestem 2 lata od zabiegu i czasami zdarza się niewielki ból, ale napewno nie taki jak wcześniej.! W końcu mogę w pelni cieszyć się z życia i macierzyństwa. To nie tylko lekarz, ale również człowiek pełen empatii. Za każdym razem na wizycie poswiecal dużo czasu i tłumaczył wszystko po ludzku. Dziekuje za pomoc i jestem dozgonnie wdzięczna

Polecam na 100% - bardzo duża wiedza i zaangażowanie. Prowadzi mnie po zabiegu (endoskop i diam) L5/S1

Specjalista najwyższej klasy. Z bólami kręgosłupa borykam się od dawna.Jestem po kilku zabiegach, łącznie z wstawianiem implantów w okolicy odcinka lędźwiowego. Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka. Pan Krzysztof Suszyński po każdej operacji stawiał mnie na nogi. Niewinne ćwiczenia rehabilitacyjne przyniosły oczekiwany rezultat. Odbudowa układu mięśniowego w okolicy lędźwi, poprawa ruchomości i ograniczenie bólu, to zasługa tego fizjoterapeuty. Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za ...

Zabiegi przeprowadzane przez zespół dr. Kwieka.
Pan Krzysztof Suszyński to lekarz z prawdziwego zdarzenia, cierpliwy, pomocny, i ten doskonały kontakt z pacjentem oraz zrozumiałe porady, to wg mnie najważniejsze cechy tego człowieka. Panie Krzysiu - dzięki serdeczne za wszelką pomoc.
Szczerze polecam tego specjalistę.

Bardzo rzetelnie podchodzący do swojej pracy lekarz, chętnie udziela pacjentowi pomocy i wyjaśnień co do ćwiczeń w trakcie rehabilitacji po zabiegach.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra