dr n. med. Leszek Kaczmarek

Ortopeda, Transplantolog

Lekarz który bardzo mi pomógł , z odpowiednim podejściem do leczenia. Dokładnie przemyślał wszystkie ''za i przeciw'' .Wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegał zabieg.Uspokajał mnie i moją mamę zapewniał , że wszystko będzie dobrze i rzeczywiście tak jest :) .Operacja udana a pacjent zadowolony .Naprawdę pomógł mi podejmując się tego zabiegu mimo , że wykonany wcześniej przez innego lekarza nie powiódł się. Poświęcił mi dużo czasu mimo ,że miał go bardzo mało.

Przemiły, przesympatyczny lekarz, wspaniały fachowiec. Nie przesadzam. Niestety w moim przypadku konieczna była amputacja dwóch palców prawej ręki(Pan dr wykonał ten zabieg). Ale jakie podejście do pacjenta, który - w tym przypadku nic nadzwyczajnego- jest psychicznie "rozwalony". Życzę sobie i wszystkim pacjentom, aby takich lekarzy jak dr Kaczmarek w swoim życiu spotykali jak najczęściej. Tego Fachowca polecam z czystym sumieniem. Nie zawiedziecie się Państwo. Małgorzata

Moja półtora roczna córka była operowana na oddziale A0, gdzie doktor Kaczmarek zajmował się jej leczeniem jak również przeprowadził operację. Zdecydowanie to lekarz z powołania. Oprócz tego, że jest bardzo dobrym chirurgiem, to jest również bardzo sympatycznym człowiekiem. Wiadomo, że nie może poświęcić każdemu pacjentowi 3 godzin na tłumaczenie zagadnień medycznych, ale 15 minut zawsze znajdzie dla pacjenta i wytłumaczy, o co chodzi w leczeniu, jakie są możliwe rozwiązania, jakie metody. Nie irytuje się, gdy pytałem się nieraz 3 razy o to samo - człowiek w stresie przed operacją może tego potrzebować i doktor to dobrze rozumie.

Bardzo dobry fachowiec,kompetentny.Jedynymi wadami są szybko zamykające się drzwi od windy i brak czasu..........i strasznie dlugi foch z przytupem.Poniewaz jestem przed bardzo powazna operacją na odziale A0 bardzo cieplusio pozdrawiam ordynatora i caly personel(doktorze wiecej usmiechu ;)))))))))i zrozumienia dla problematycznych pacjentow. I mniej foszkow!!!!!!!!

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Bardzo dobry specjlista wykonal mi 14 opercji obu rak

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Poznań"?

WCM Remedium
60-479 Poznań
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114