dr n. med. Lucjan Samson

Ortopeda, Traumatolog

Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta. Konkretne badania, trafna diagnoza. Jestem po dwóch artroskopiach (kolano prawe i lewe), czuję się świetnie!!!. To zasługa dr. Samsona! Gorąco polecam! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE:)

trafiłam do dr Samsona po kilku wizytach u innych trójmiejskich ortopedów. Dr trafnie zdiagnozował moje schorzenie ( konflikt rzepkowo- udowy), zakwalifikował doartroskopii

Doktor Samson przeprowadzał artroskopię mojego kolana 4.09.2015 r. Wcześniej postawił trafną diagnozę. Operacja przebiegła sprawnie

Witam. dr Lucjan Samson jest najlepszym lekarzem z dziedziny ortopedii i traumatologii. Jestem po operacji obu kolan i wszystko wskazuje na to, że bez szaleństwa ale będę normalnie funkcjonować, uprawiać sporty i cieszyć się z możliwości swobodnego chodzenia. Oby takich specjalistów było jak najwięcej. Wielki szacunek w Pana stronę doktorze.

lekarz godny polecenia, dobrze zajmuje się pacjentem, lekarz z prawdziwego powołania, bardzo uprzejmy i cierpliwy

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk