dr n. med. Lucjan Samson

Ortopeda, Traumatolog

jestem po zabiegu artroskopi kolana, jak na razie jest wszystko ok. Bardzo dobry lekarz, polecam

POLECAM.NAPRAWDĘ SUPER ORTOPEDA.ZDIAGNOZOWAŁ URAZ BEZ REZONANSU,A BADANIE -REZONANS- KTÓRE OCZYWIŚCIE I TAK ZROBIŁEM POTWIERDZIŁO TO CO POWIEDZIAŁ DOKTOR.POZATYM OPERACJE KOLAN LICZONE W TYSIĄCACH SAME MÓWIĄ ZA SIEBIE.POLECAM SZCZERZE.

Profesjonalizm w działaniu, opanowanie, takt i kultura w relacjach z pacjentem - godne naśladowania. W dzisiejszych czasach trudno jest spotkać w potrzebie życzliwych ludzi, którzy potrafią bezinteresownie pomóc. Doktor Samson jest takim właśnie człowiekiem