dr n. med. Łukasz Dancewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Specjalista ginekolog położnik, doktor nauk medycznych, absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Jest autorem i współautorem wielu prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych (również czasopisma umieszczone na liście filadelfijskiej).

Obszar zainteresowań to głównie ginekologia operacyjna oraz chirurgia ginekologiczna małoinwazyjna jak ...

Ten doktor prowadził moją ciążę. Bardzo chwalę sobie jego podejście do sprawy i ogólnie do pacjenta. Poleciłam go już kilku moim koleżankom z pracy i kilka z nich już do niego chodzi, a parę właśnie się wybiera :)

Daję dużą piątkę z plusem dla tego pana. Nic dodać nic ująć! Chodzę do niego już jakiś czas i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Na temat zalet mogłabym rozpisywać się długo, ale nie starczy mi miejsca i czasu :D Podsumowując zatem. Ma bardzo dużą cierpliwość co w przypadku skomplikowanych kobiet (jak ja!) jest dosyć istotne 😉. Fajnie wszystko tłumaczy. Ma mega miłe i pozytywne podejście.

Lekarz bardzo kompetentny, zdiagnozował u mnie problem, który wielu lekarzy nie potrafiło wykryć i zalecił leczenie. Jestem w trakcie leczenia, ale widzę znaczną poprawę. Gorąco polecam Pana Doktora!

Teoretycznie znalezienie lekarza to nie tak trudna sprawa. W praktyce jednak znalezienie DOBREGO lekarza to właściwie droga przez mękę. Bardzo cieszę się, że udało mi się trafić do doktora Dancewicza. Dawno nie spotkałam tak miłego i ludzkiego lekarza. Byłam u niego na wizycie już dwa rady i planuję już kolejne wizyty :)

Doktor Dancewicz prowadził już moje dwie ciąże. Trzeciej nie planuję, ale z pewnością i przy niej bym wróciła! Bardzo dziękuję :) Wczesniej chodzilam na nfz, teraz prywatnie do Intimy przy Grzegorzeckim.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog onkolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo