lekarz Maciej Białek

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejscie , konkretny, nie stresował daremnie jak niektórzy ginekolodzy w czasie prowadzenia ciąży. Bardzo dobrze prowadził moją całą ciążę, również robił mi cesarkę po której bardzo szybko bez komplikacji mogłam zacząć funkcjonować. Przy kolejnej ciąży napewno się do niego zgłoszę:) Polecam:)

Do Dr Białka trafiłam na poczatku 3 trzymestru w 2015 roku.. świetne podejście do pacjentki, baania bezbolesne. Odpowiadał na wszystkie pytania, słuchał, był cierpliwy uśmiechnięty wszystko tłumaczył. Robił mi także cesarskie cięcie w Raciborzu. Polecam z czystym sumieniem. Po porodzie również interesował się mną oraz dzieckiem gdyż okazało się, że córka ma zespół downa. Świetny lekarz !!!

Pełen profesjonalizm, prawdziwy lekarz ktory podchodzi do pacjentki indywidualnie. odpowiada na kazde pytanie jest bardzo uprzejmy naprawde godny polecenia

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na swojej profesji. Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym. Polecam .

Polecam tego lekarza. Jest doktorem nauk medycznych. Doskonale zna się na
swojej profesji.
Rzadko spotykane kompetencje. Fachowość poparta doświadczeniem naukowym.
Polecam .

Doskonały lekarz, cierpliwy, słucha, udziela wszelkich informacji. Jest zaangażowany i ma wspaniałe podejście do pacjentki. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rybnik"?

Jakub Grudzień

ulica Kraszewskiego 1a
44-200 Rybnik
NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14

Cezary Szmit

Cegielniana 20
Rybnik
Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3

Andrzej Kupczak

gen. Hallera 30

Janusz Skrobarczyk

Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik
NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14