2,5
2,4
2,4
2,9
2,5

Najgorszy lekarz u którego miałam (nie)przyjemność być. Zaczynając od tego, że badanie było bardzo bolesne, a kończąc na tym że od wejścia do wyjścia z gabinetu minęło 5 minut! Byłam ostatnią pacjentką, doktorowi się spieszyło i odbiło się to na całej wizycie. Nawet nie dał mi powiedzieć z czym przyszłam! Błyskawiczna, otarta bólem wizyta. Nigdy więcej do niego nie pójdę.

Lekarz z powołania. Cierpliwie tłumaczy zawiłe procedury leczenia, wpływ leków na organizm, w tym możliwe skutki uboczne, czego nie spotkałam u innych. Jest uprzejmy i delikatny. Zleca niezbędne badania. Doradza jak się odżywiać. Można chwilę porozmawiać nawet o zastosowaniu ziół, jako dodatkowym elemencie leczenia - zna się na tym. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji, więc uważam, że jest godny polecenia. Korzystam z jego opieki od lat wraz z innymi kobietami z mojej rodziny i żadna się nie skarży. Część z nas miała skomplikowane operacje ginekologiczne pod nadzorem pana doktora i dzięki jego kompetencjom mamy się dzisiaj dobrze, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczne.

Uwaga,OSTRZEGAM.Ten lekarz chyba pomylił zawody. Ginekologiem został za karę. Nie zbadał piersi,gdyż stwierdził GINEKOLODZY W POLSCE NIE SĄ OD BADANIA PIERSI.Jak go poprosilam o odcztanie wyniku TK,nawet nie wziął do ręki. Sama wiec mu przeczytalam o pogrubialej szyjce macicy. Machnął ręką. Pobral mi cytologie,ktora mialam zrobioną miesciac wczesnie,bo stwierdzil,ze tylko on dobrze pobiera. Komletny ignorant. Nigdy wiecej. W zyciu nie spotkalam tak lekcewazacego lekarza ignoranta. To jest lekarz?

Nie polecam! Musiałam zrobić ponowne usg piersi ze względu na guzek, ale doktor stwierdził, że tylko zabieram mu czas. Na odczepnego wypisał mi skierowanie do onkologa, do którego przecież żadnych skierowań nie potrzeba. Po co więc wielka, medialna akcja pt. "kobieto badaj się" , "kobieto rób mammografię", " kobieto rób cytologię" - jak później lekarz pozbywa się pacjenta w 3 minuty? Pierwsze USG zostało w poradni, bo to ponoć ich własność. Będą musiała pójść prywatnie na USG i dopiero potem do onkologa, bo przecież bez badań o czym będę z onkologiem rozmawiała - o pogodzie!. Jestem panem doktorem rozczarowana.

Ten lekarz to pomyłka. Na podstawie zwykłego badania ginekologicznego rzekomo zdiagnozował u mnie endometriozę. Bez żadnych badań specjalistycznych wyrokuje. Miły, ale niekompetentny.

Moim zdaniem to lekarz z powołania. Ma odpowiednie podejście do pacjentek, potrafi jasno i rzeczowo odpowiedzieć na pytania. Z całą pewnością lekarz godny polecenia.

Dla mnie ten lekarz to cudowny człowiek, potrafił trafnie postawić diagnozę i to bezpłatnie, w przeciwieństwie do większości lekarzy nie zalezy mu na kasie!!! nie zgadzam sie z poprzedniczką w żadnym stopniu!!!A Pana doktora polecam każdej kobiecie!!

lekarz bez powolania, tragiczne warunki w gabinecie oraz beznadziejne podejscie do pacjentki. Jestem 8 tyg ciąży, a ja nie wiem co mam robic, jak sie odzywiac itp.. zdawkowe odpowiedzi na pytania, zbywa po 10 minutach. odrażający. nie polecam ciężarnym nawet za pieniądze. żałuje ze chciałam zaoszczedzic i skorzystac z refundowanej wizyty. nigdy więcej nie popełnię tego blędu. Wrócę tam tylko po wyniki badań i kartę ciąży. Nie wspomnę o "bałaganie" w recepcji.