Ginekolog Zielona Góra

gabinet prywatny
Podgórna 45
65-001 Zielona Góra

Pani doktor prowadziła moją ciążę o która bardzo długo się starałam. Zdiagnozowane mialam przez pania doktor PCOS i niedoczynnosc tarczycy. Ciaza rowniez nie przebiegała ksiazkowo. Pani doktor zawsze słuzyła pomoca zarowno w gabinecie jak i w szpitalu. Zlecala duzo badań, ale teraz wiem ze bylo warto. Ciesze sie piekna, zdrowa polroczna córeczką. polecam. Sa długie terminy ale nie zamienie pani doktor na zadnego innego lekarza

Opinia dodana przez: kamila

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
65-536 Zielona Góra

Super lekarka. Prowadzi moją ciąże. Zawsze wszystko wyjaśni. Badanie usg robi bardzo dokładnie. Ostatnio trwało ok 30 minut, bo chciała dokładnie sprawdzić jak rozwija się dziecko. Najlepszy ginekolog w ZG.

Opinia dodana przez: Kamila

świetny fachowiec a przede wszystkim super babka1

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Do doktora Sandeckiego trafiłam z polecenia koleżanki i nie żałuję. Jest dobrym specjalistą, gorąco polecam

Opinia dodana przez: qwert

Wyszyńskiego 40a lok. 2
65-536 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz nie mam do niego zastrzeżeń. Gdy mieszkałam jeszcze W ZG chodziłam do niego regularnie

Zielona Góra

Doktor Laber jest lekarzem, który poświęca pacjentowi dużo czasu, słucha go i potrafi pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

lekarz Wojciech Trusz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Medix
Osiedle Pomorskie 5d
65-547 Zielona Góra

Podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek-super człowiek i świetny fachowiec.Dzięki niemu oswoiłam się ze swoją dolegliwością i wiem ,że jestem w najlepszych rękach w drodze do pełni zdrowia.Polecam na 100%!!!

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zbigniew Kozłowski

Androlog, Ginekolog położnik

Mieszka I 4
65-001 Zielona Góra

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.

Polecam. Jest naprawde dobrym specjalistą.

Szczekocińska 5
65-001 Zielona Góra

Polecam, krótka wizyta ale skuteczna, konkretne odpowiedzi i rady.Podczas badania rozmowa co sprawia, że nie wyolbrzymia się problemu w swoich myślach.
Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

Na koniec rady i polecenia na dalsze badania

lekarz Arkadiusz Bartkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

ALDEMED Poradnia Ginekologiczno - poloznicza (Fila Zastal)
ul. Sulechowska 4a
Zielona Góra

Dość specyficzny,ale z ogromnym doświadczeniem,kompetentny. Prowadził moją ciążę i jest moim ginekologiem od kilku dobrych lat. Nigdy nie lekceważy żadnych pojawiających się dolegliwości.