Bardzo polecam tego Pana :-) ma On świetny sprzęt, wiedzę i przede wszystkim podejście do pacjenta! Często Panie narzekają, że nigdy nie zostają przyjęte na czas i często czekają nawet 2 godziny, ja osobiście uważam, że jest to jego PLUS, ponieważ każdej z pacjentek poświęca tyle czasu ile akurat potrzeba. Jest profesjonalistą i jeśli szukacie dobrego lekarza to naprawdę warto pójść do niego i wiem co piszę, ponieważ przy moich kłopotak byłam u wielu i tamci się nawet do niego nie umywają.

Bardzo dobry lekarz, rewelacyjne podejście do pacjentki, poświęca jej dużo czasu, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, uspokaja, przejmuje się, mimo, że ma dużo pacjentek i czasami jest naprawdę duży poślizg nigdy nie skraca wizyty tylko pozwala na rozwianie wszystkich wątpliwości. Do tego ma ogromną widzę i jest bardzo kompetentny. ZDECYDOWANIE POLECAM. Prowadził moje obie ciąże, był pod telefonem. Bardzo miły. Najlepszy ginekolog w tym mieście.

moje dotychczasowe doświadczenia z doktorem to same pozytywy. dwie ciąże i wszystko dobrze. do dziś chodzę na kontrole i nieraz faktycznie trzeba swoje odsiedzieć w poczekalni ale wiem że jak ja wejdę to jestem w gabinecie tyle ile mam pytań itd a wtedy inni czekają...

Z racji swojego wieku - 55 lat byłam u wielu lekarzy ginekologów ale pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka.Polecam wszystkim pacjentką.

Doktor Laber jest lekarzem, który poświęca pacjentowi dużo czasu, słucha go i potrafi pomóc nawet w bardzo trudnych sytuacjach.

Bardzo polecam.Świetny lekarz. Kompetentny. Odpowie na każde nurtujące pytanie i poświęci tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Jeden minus to czas oczekiwania na wizytę. Często zdarzają się poślizgi, mimo że jest się umówionym na konkretną godzinę. Ale jak już pisałam wynika to z tego, że poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje. Więc warto poczekać.

Tak wykonał mi cesarskie cięcie że już dwukrotnie musieli poprawiać jego wyczyny inni chirurdzy. Byłam jego pacjentką kilka lat i z przykrością muszę stwierdzić że zmieniło się jego podejście, obecnie liczy się bardziej ilość jak jakość, siedząc w kilkuosobowej kolejce w poczekalni można się poczuć jak na taśmie w fabryczce, do tego wysoka cena wizyty. Na tą samą godzinę umówionych jest często kilka pacjentek.