lekarz Arkadiusz Bartkiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dość specyficzny,ale z ogromnym doświadczeniem,kompetentny. Prowadził moją ciążę i jest moim ginekologiem od kilku dobrych lat. Nigdy nie lekceważy żadnych pojawiających się dolegliwości.

Polecam jak najbardziej doktora, Chodze już pare lat, przeszlam szczęśliwie dwie ciąże. Zawsze wykonywane niezbedne badania, rzeczowy, konkretny. Malomowmy, ale za to z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Godny Polecenia :)

Lekarz z prawdziwego zdażenia. Jak każdy z nas nie zawsze jest w dobrym nastoju, ale zawsze podejdzie rzetelnie. Ufam tylko jemu!

Jest to BARDZO DOBRY lekarz!! Może nie zawsze od progu się uśmiecha i mówi, jaka to dziś ładna pogoda - jak ktoś takiego szuka, to nie do dr Bartkiewicza! Ale jeżeli ktoś szuka NAPRAWDĘ DOBREGO LEKARZA, to szczerze mogę doktora polecić. Prowadził moje 2 ciąże (w tym jedna zagrożona) - nigdy nie zawiódł mojego zaufania! Zawsze rzeczowo i pełnie opisywał problem i tok postępowania/leczenia... Wielu lekarzy prywatnych na pierwszej wizycie wykazało się niekompetencją i brakiem wiedzy na temat konfliktu serologicznego... Polecam szczerze dr Bartkiewicza wszystkim kobietom ceniącym fachowość, doświadczenie i wiedzę zamiast udawanej (mniej lub bardziej) nadmiernej uprzejmości.

Kompetentny, dokładny , doświadczony .

Kompetentny, dokładny , doświadczony .

gbur, na pytania odpowiada ironicznie i bezczelnie

gbur, na pytania odpowiada ironicznie i bezczelnie

Jest lekarzem,który nie traktuje pacjentek rutynowo.

Jest lekarzem,który nie traktuje pacjentek rutynowo.

Bardzo kompetentny lekarz, polecam. Dla mnie liczy się fachowość lekarza, a u dr Bartkiewicza czułam się w dobrych rękach. Lekarz ma już wieloletnie doświadczenie, co również można zauważyć.

Bardzo kompetentny lekarz, polecam.

Witam, konkretnie, fachowo i na temat. Lekarz wytłumaczył mi wszystkie niejasności. Polecam dr Bartkiewicza.

Od kilku lat chodzę tylko do tego lekarza, bo tylko do Niego mam zaufanie. Jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Polecam gorąco!