lekarz Cezary Strakowski

Najgorszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu. Źle się poczułam zadzwonił mąż po pogotowie, Pan doktor z karetki po badaniu stwierdził,że mam płyn w jamie brzusznej szybko zostałam przewieziona na izbę przyjęć ginekologiczna. Po jakiejś chwili przyszedł dr. Strakowski po zrobieniu USG stwierdził,że nie są to sprawy ginekologiczne i kazał ratownikowi medycznemu zabrać mnie na SOR. Tam lekarze pobrali mi krew do badania okazało się,że to ciąża poza maciczne i zaczęła się walka o życie zostało mi 15 min życia. Dzięki lekarzą z SOR-u dzisiaj żyje.

Mialam do czynienia z dr Strakowskim kilka razy przy różnych okolicznościach związanych z pierwszą i drugą ciążą. Pan doktor zawsze rzeczowo i jasno odpowiadal na wszelkie pytania. Wyraźnie tlumaczyl wszystko. Za zadnym razem nie zbywał mnie i potrafił poświęcić tyle czasu, ile trzeba. A niektórym innym lekarzom często bardzo sie spieszy.. Polecam doktora jako świetnego specjalistę w swojej dziedzinie!

Moja narzeczona jest po zabiegu cesarskiego cięcia. (Miezekamy i pochodzimy z Zielonej Góry). Po kilku dniach w ranie pojawił się stan zapalny z wielkim bólem oraz wyciekającą ropą z rany udaliśmy się na izbę przyjęć ginekologii gdzie dyżur miał ten "LEKARZ"odprawil nas z kwitem i wysłał nas do Sulechowa (godzina 12 w nocy). Bo jak to ujął skoro rodziła Pani w Sulechowie to niech sobie Pani tam jedzie. Jednym słowem brak kompetencji, profesjonalizmu. Rada dla mnie jeżeli Pana praca się nie podoba to niech są Pan ją zmieni. Nikt za Panem nie będzie płakał wręcz przeciwnie z korzyścią dla całego społeczeństwa. Nie pozdrawiam, jak najmniej pacjentek życzę.

Niestety miałam "przyjemność" spotkać tego lekarza na porodówce... Gdy przyszedł zobaczyć postęp porodu kazał mężowi wyjść i pyta się mnie co ile mam skurcze. Powiedziałam, żeby męża pytał, bo jak niby mam patrzeć na zegarek, a on do mnie, że się mnie pyta a mąż to nie rodzina tylko rzecz nabyta. Szczyt chamstwa!

Dr Cezary był przy narodzinach mojego syna i gdy 13 lat później okazało się że jestem w ciąży nie wyobrażałam sobie pójść do innego lekarza. Będąc pod medyczną opieką dr Strakowskiego czułam się bezpiecznie, a dla kobiety w ciąży to bardzo ważne .Wspaniały lekarz, bardzo wyrozumiały, mega cierpliwy.

Skandal! Lekarz wycierający sobie gębę klauzulą sumienia. Kobiety będące w potrzebie zażycia antykoncepcji awaryjnej powinny nawet się nie fatygować do tego Pana. Mentalne średniowiecze. Stanowczo odradzam!

Poszłam do tego lekarza z polecenia, ponoć dobry przy leczeniu niepłodności , na pierwszej wizycie zdiagnozowal u mnie pcos na podstawie badania USG, wypisywał skierowania na badania ,wyniki tych badań przeczyły pcos, po pół roku zmieniłam lekarza i okazało i się że mam polipa w jamie macicy i on działa jak wkładka domaciczna i dlatego nie mogłam zajść w ciąże, nie polecam wizyt u dr strakowskiego , w trakcie wizyty zachowuje się jakby miał muchy w nosie , wymadrza się , straszy statystykami że kobietom po 30 roku życia pozostaje tylko adopcja, przepisuje leki na bakteryjne zapalenie pochwy bez uprzedniego pobrania wymazu , dla mnie zero kompetencji , nie polecam wręcz odradzam wizyty u tego ginekologa

Dr Strakowski prowadził moją pierwszą ciążę - zlecił komplet badań, także prenatalnych, na każdej wizycie USG -kompleksowo tłumaczył i odpowiadał na każde pytanie. W szpitalu również pamiętał, że jestem jego pacjentką:) bardzo miły, uprzejmy, wręcz wciela się w rolę kobiety :) (mówienie do pacjentki w pierwszej osobie,co czasami jest zabawne, np. kiedy ostatnio miałam miesiączkę ?:)

Z całą odpowiedzialności mogę polecić dr Strakowskiego. Prowadził moją ciążę i muszę przyznać, że podczas wizyt zawsze poświęcał mi tyle czasu ile chciałam i odpowiadał na wszystkie moje pytania, chociaż za drzwiami zawsze spora kolejka. Bywa nerwowy, ale można to zrozumieć. Naprawdę polecam.

Lekarz prowadzący moją niełatwą ciąże. Zawsze mający czas dla swoich pacjentek, kompetentny, uprzejmy i godny zaufania. Oby więcej takich lekarzy!