lekarz Cezary Strakowski

Ginekolog

3,6

Czytajac opinie widac jak zwykle, ze albo kobiety sa zachwycone albo maja bardzo nieprzyjemne doswiadczenia z dr Cezarym Strakowskim, co dla mnie jest dowodem na jedno, osoba niestabilna emocjonalnie i dzialajaca pod wplywem chwili, humoru dzisiaj takiego jutro innego, co nie powinno miec miejsca przy pracy jaka wykonuje, dobro i bezpieczenstwo kobiet i dzieci powinno byc na pierwszym miejscu. Ja niestety naleze do tej drugiej grupy i mam bardzo nieprzyjemne wspomnienie o tym Panu, niestety byl lekarzem na dyzurze kiedy pojechalam do porodu. Prosze sobie wyobrazic, ze wszedl do sali i potwornie glosno sie na mnie wydarl niejednokrotnie, ze mam nie krzyczec przy porodzie. Dla mnie po takim doswiadczeniu szowinista i cham, ktory chyba pomylil zawod. Przepraszam osoby zadowolone z jego uslug, ale ja z tym jak sie wtedy czulam chyba dlugo nie spojrze na niego inaczej.

Skandal! Lekarz wycierający sobie gębę klauzulą sumienia. Kobiety będące w potrzebie zażycia antykoncepcji awaryjnej powinny nawet się nie fatygować do tego Pana. Mentalne średniowiecze. Stanowczo odradzam!

Super lekarz . Miły, uprzejmy , poświęca dużo dla pacjentki . 100% siebie dla pacjenta . Na prawdę człowiek godny polecenia

Lekarz godny polecenia, swoją pierwszą wizytę u ginekologa miałam właśnie u niego i jestem bardzo zadowolona, miły mężczyzna, który fachowo tłumaczy co do czego służy i jakie badania będzie wykonywać. Nie zamieniłabym na żadnego innego specjalistę ! ;)

Nie jestem pacjentką dr Strakowskiego, lecz podczas porodu trafiłam właśnie na jego pomoc. Jestem zachwycona jego podejściem do mojej osoby, kompetencji i fachowości. Dzięki doktorowi poród przebiegł szybko i pomimo strachu (synek owinięty był pępowiną wokół szyi) zakończył się prawidłowo i będzie to jedno z najmilszych wspomnień. Dziękuję

Właśnie wróciłam od doktora Strakowskiego, byłam w ALDE MED, z polisy PZU. Wizyta była rutynowa, chciałam zrobić cytologię i wziąć skierowanie na USG piersi. Lekarz był naprawdę miły a atmosfera sympatyczna. Zadał normalne pytanie jak przy wizycie; o miesiączkę, bezproblemowo dał mi skierowanie o jakie prosiłam. Badanie przebiegło delikatnie (choć do wrażliwych nie należę) i szybko.Doktor był zainteresowany i udzielał mi wszystkich odpowiedz. Nie wiem jak prowadzi ciążę ani jak szyje po porodzie. Ale jeśli chcesz iść na zwykłą wizytę, zrobić kontrolne badania, nie naczekać się w kolejce jak najbardziej polecam.

Super lekarz i super człowiek. Miły, przystojny i kompetentny. Można nawet z lekarzem pożartować i pośmiać się. Polecam

Lekarz prowadzący moją ciążę, cudowny człowiek! Wszystko dokładnie tłumaczy,uprzejmy,badania robi bezboleśnie, wie co dobre dla kobiety w ciąży. Dobry człowiek!

Krzyczy na pacjentki obraża jest wulgarny i chamski nie zna się na leczeniu. Strzela fochy i a na koniec wizyty mówi ,żebym już więcej nie przychodziła .. Byłam u niego 2 razy nawet nie zaproponował badania. Oceny pozytywne są od pacjentek ,którym nic nie dolega... Strach się bać co się dzieje na porodówce!!

Byłam u tego lekarza jak, zeszłym w drugą ciążę, niestety nie udało się, zaczęło się płomienie, potem krwawienie i doktor nigdy nie robił problemów przyjął mnie nawet jak nie byłam zarejestrowana. Niestety poronilam. Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg lyzeczkowania, wcześniej jednak upewnial się z kilka razy czy aby napewno małżeństwa nie ma już z nami. Zawsze moge do niego zadzwonić jak mnie coś niepokoi i nigdy nie był z tego powodu niemily. Jedno ale, to tylko to, mógłby się częściej usmiechac :)