lekarz Cezary Strakowski

Krzyczy na pacjentki obraża jest wulgarny i chamski nie zna się na leczeniu. Strzela fochy i a na koniec wizyty mówi ,żebym już więcej nie przychodziła .. Byłam u niego 2 razy nawet nie zaproponował badania. Oceny pozytywne są od pacjentek ,którym nic nie dolega... Strach się bać co się dzieje na porodówce!!

Leczyłam się u Pana doktora ok dwóch lat. Pewnie chodziłabym nadal ale Pan doktor chciał mnie oszukać na wymrażanie nadżerki, która jest usuwana w ramach NFZ. U Pana doktora taka usługa kosztuje 350 zł. Po konsultacji z innymi ginekologami okazało się że nie mam nadżerki więc nie wiem co Pan doktor chciał mi wymrażać.

Super lekarz . Miły, uprzejmy , poświęca dużo dla pacjentki . 100% siebie dla pacjenta . Na prawdę człowiek godny polecenia

Czytajac opinie widac jak zwykle, ze albo kobiety sa zachwycone albo maja bardzo nieprzyjemne doswiadczenia z dr Cezarym Strakowskim, co dla mnie jest dowodem na jedno, osoba niestabilna emocjonalnie i dzialajaca pod wplywem chwili, humoru dzisiaj takiego jutro innego, co nie powinno miec miejsca przy pracy jaka wykonuje, dobro i bezpieczenstwo kobiet i dzieci powinno byc na pierwszym miejscu. Ja niestety naleze do tej drugiej grupy i mam bardzo nieprzyjemne wspomnienie o tym Panu, niestety byl lekarzem na dyzurze kiedy pojechalam do porodu. Prosze sobie wyobrazic, ze wszedl do sali i potwornie glosno sie na mnie wydarl niejednokrotnie, ze mam nie krzyczec przy porodzie. Dla mnie po takim doswiadczeniu szowinista i cham, ktory chyba pomylil zawod. Przepraszam osoby zadowolone z jego uslug, ale ja z tym jak sie wtedy czulam chyba dlugo nie spojrze na niego inaczej.

Lekarz prowadzący moją ciążę, cudowny człowiek! Wszystko dokładnie tłumaczy,uprzejmy,badania robi bezboleśnie, wie co dobre dla kobiety w ciąży. Dobry człowiek!

Lekarz cudowny, do tego przystojny 😊 Az milo sie do niego przychodzi na wizyte. Dobry czlowiek, opiekuńczy, interesuje się swoją pacjentką, dobrze wszystko tlumaczy, poświęca dużo czasu, jest bardzo delikatny przy badaniu. Prowadzi mi całą ciążę, jestem bardzo zadowolona z podejścia doktora. Mam nadzieje, ze trafię na niego przy porodzie. Bardzo go lubię jako lekarza i czlowieka 😊

Super lekarz i super człowiek. Miły, przystojny i kompetentny. Można nawet z lekarzem pożartować i pośmiać się. Polecam

Nie polecam tego ginekologa. Schematyczny, wypisuje skierowania na badania z kartki. Nie ma indywidualnego podejścia do pacjenta. Nie interesuje go nic, tylko odhaczenie pacjenta. Nosi głowę wysoko i lekceważy kobiety. Nigdy do niego nie wrócę.

Rewelacyjny lekarz! Ten człowiek uratował życie mojego dziecka, decydując o pilnym cc (mimo, że było to 2 miesiace przed terminem porodu). Wcześniej jako jedyny lekarz szczerze interesował sie moim stanem zdrowia kiedy byłam pacjentką oddziału patologii ciąży (a nie był moim lekarzem prowadzącym), kiedy to inni lekarze najchetniej wysłaliby mnie do domu. Cierpliwie odpowiadał na pytania i interesował sie moim stanem zdrowia. Do konca zycia bede mu wdzięczna. Szczerze polecam :-) Panie doktorze, tak trzymać!

Lekarz godny polecenia, swoją pierwszą wizytę u ginekologa miałam właśnie u niego i jestem bardzo zadowolona, miły mężczyzna, który fachowo tłumaczy co do czego służy i jakie badania będzie wykonywać. Nie zamieniłabym na żadnego innego specjalistę ! ;)