lekarz Cezary Strakowski

dr robił mi cesarkę, jestem bardzo zadowolona, rana goiła się bardzo dobrze, szybko doszłam do siebie po operacji, także bardzo polecam.

Pan dr był przy moim porodzie i jak na tak ciężki poród byłam zadowolona z jego opieki- to nie był mój lekarz prowadzący. wiadomo , że podczas porodu to położne są najważniejsze ale zakres jego działań i uprzejmość wyrozumiałość oceniam bardzo wysoko.

Nie wiem skąd takie złe opinie na temat tego lekarza. Ja nie moge powiedzieć złego słowa na jego temat. Profesjonalny, uprzejmy, kompetentny. Naprawdę polubiłam go i zdecydowanie polecam.

Ten lekarz to partacz!!! nie wiem kto jeszccze pozwala mu zblizac sie do pacjentek!! nie dosc ze szym mi tylko 1/3 naciecia krocza to jeszcze przed zagojeniem rany wyszly mi dwa szwy. Rezultat jest taki ze przed trzydziestka mam rozwalone krocze.

Ten typ nie powinien być w ogóle lekarzem!!!!!!!! Porażka totalna! Miałam z nim dwa razy do czynienia. Raz prywatnie w aldemedzie, nie dość, że na pierwszej wizycie po zajściu w ciąże potraktował mnie nijako, a to dla kobiety bardzo ważna wizyta, to jeszcze zażądał sobie łapówki za zwolnienie lekarskie!!! Bezczelny! A w szpitalu podczas podania jak się skurcze bolesne zaczęły, to stwierdził z fochem, bo go obudzono w środku nocy, że to nie poród, że przesadzam, a kilka godzin później urodziłam! Odradzam zdecydowanie, jest to najgorszy lekarz u jakiego byłam!

Człowieku!!! Naucz się szyć!!! Nawet wrogowi nie życzyłabym tak kiepskiego szycia krocza po porodzie, jaki zafundował mi ten "lekarz". Wszystko się od razu rozlazło...Wiem, że nie tylko mnie tak załatwił. Cieszę się, że nie było innych komplikacji, bo chyba nie byłoby wesoło, skoro nawet tak prostej rzeczy nie umie wykonać.

Rzetelny lekarz z wyczuciem , duzo czasu poświęca pacjentkom.

Rzetelny lekarz z wyczuciem , duzo czasu poświęca pacjentkom.

wspaniały lekarz, jest konkretny, dba o zdrowie pacjentki.

wspaniały lekarz, jest konkretny, dba o zdrowie pacjentki.