lekarz Cezary Strakowski

Doktor wspaniale mnie zszył po porodzie i szybko zareagował na niebezpieczeństwo (spadło tętno dziecku), dwa dni po porodzie zaczęłam się goić, szwy wchłanialne więc zero problemów. Dziękuję

Nie jestem pacjentką dr Strakowskiego, lecz podczas porodu trafiłam właśnie na jego pomoc. Jestem zachwycona jego podejściem do mojej osoby, kompetencji i fachowości. Dzięki doktorowi poród przebiegł szybko i pomimo strachu (synek owinięty był pępowiną wokół szyi) zakończył się prawidłowo i będzie to jedno z najmilszych wspomnień. Dziękuję

Bardzo miły lekarz ,ZAINTERESOWANY pacjęntką dobrze tłumaczy chistorię choroby lubciąży,delikatnie bada iodbiera poród,naprawdę widać że to lekarz z powołania.Więcej takich lekarzy w Zielonogórskim SZpitalu.

Ten pan, to gbur! Niestety trafiłam na niego w szpitalu, do którego zgłosiłam się ze skierowaniem z dnia poprzedniego z podejrzeniem obumarcia płodu. Przy badaniu był bardzo niedelikatny, choć ja nie należę do wrażliwych kobiet i badało mnie już kilku ginekologów - ten był najgorszy, miałam przy badaniu poczucie dyskomfortu, po badaniu ból trwał dość długo. Podczas usg, na którym potwierdził diagnozę, był opryskliwy - w momencie, gdy dotknęła mnie przykra sytuacja utraty dziecka - rozmawiał ze mną bez jakiejkolwiek ludzkiej delikatności.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją ciązę od początku a to już 36 tydz.!Jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o opiekę medyczną i podejście pana doktora do pacjentki.Fachowe porady,wyczerpujące odpowiedzi i dużo cierpliwości.Zdecydowanie polecam!!!

Uważam, że Pan Doktor Cezary Strakowski jest jak najbardziej do polecenia jako specjalista. Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie u niego i jestem bardzo zadowolona. Wykonał kompleksowy pakiet badań, po kolei tłumaczył co i jak podczas USG, wykonał cytologię i zlecił kolejną wizytę. Na każde moje pytania odpowiadał kompetentnie i rzeczowo. Na pewno zdecyduję się na Pana Doktora Cezarego do prowadzenia mojej pierwszej ciąży. Gorąco polecam! :)

Poszłam do Pana doktora na pierwszą wizytę, co wiadome dla dziewcząt jest bardzo krępujące. Jestem bardzo zadowolona z podejścia lekarza do mnie, był bardzo delikatny, przeprowadził przez pierwsze badanie. Wszystko tłumaczył. Nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza ! Serdecznie polecam !

Byłam u tego lekarza jak, zeszłym w drugą ciążę, niestety nie udało się, zaczęło się płomienie, potem krwawienie i doktor nigdy nie robił problemów przyjął mnie nawet jak nie byłam zarejestrowana. Niestety poronilam. Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg lyzeczkowania, wcześniej jednak upewnial się z kilka razy czy aby napewno małżeństwa nie ma już z nami. Zawsze moge do niego zadzwonić jak mnie coś niepokoi i nigdy nie był z tego powodu niemily. Jedno ale, to tylko to, mógłby się częściej usmiechac :)

Właśnie wróciłam od doktora Strakowskiego, byłam w ALDE MED, z polisy PZU. Wizyta była rutynowa, chciałam zrobić cytologię i wziąć skierowanie na USG piersi. Lekarz był naprawdę miły a atmosfera sympatyczna. Zadał normalne pytanie jak przy wizycie; o miesiączkę, bezproblemowo dał mi skierowanie o jakie prosiłam. Badanie przebiegło delikatnie (choć do wrażliwych nie należę) i szybko.Doktor był zainteresowany i udzielał mi wszystkich odpowiedz. Nie wiem jak prowadzi ciążę ani jak szyje po porodzie. Ale jeśli chcesz iść na zwykłą wizytę, zrobić kontrolne badania, nie naczekać się w kolejce jak najbardziej polecam.

Super lekarz polecam zdecydowanie konkretny delikatny poświęca dużo czasu pacjentom.