dr n. med. Michael Herbich

3,9
3,5
3,6
3,4

WITAM. Z całego serca polecam Doktora M.Herbicha. Argumentów mam wiele, ale najważniejszym jest podejście do pacjentki. Być może na pierwszy rzut oka nie wydaje się nad zwyczaj wylewny, ale drogie Panie nie o to chodzi w posłudze lekarskiej (same jesteśmy mniej lub bardziej ekspresyjne..). Zajmuje się "problemem" , czy naszą sytuacją od początku do końca, z góry i na dół - jest bardzo wnikliwy i szczegółowy. W razie potrzeby mogłam liczyć na pomoc nawet późną nocą ! Doktor prowadził moje dwie ciąże i nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze byłam w pełni poinformowana co mam zrobić gdyby nastąpiła jakaś nieoczekiwana sytuacja. Pan Doktor ma wielkie serce i moc empatii. Nie liczy czasu i kasy jak niektórzy zielonogórscy lekarze. Uwierzcie, osobiście jestem aż zdziwiona, że w dzisiejszych czasach i pogoni za pieniążkiem M.Herbich potrafi nie patrzeć na osobistą korzyść. Współpracuje z Panią Wiolą, która zawsze służy pomocą przy badaniu. W gabinecie jest komfortowa atmosfera, zawsze półmrok, który nie powoduje dyskomfortu w czasie badania i samego dojścia do fotela. Reasumując, miałam dwie zagrożone ciąże,a DOKTOR spisał się na MEDAL, ba nawet dwa :)

A ja od wczoraj polecam tego lekarza.Leczyłam się od blisko dwóch miesięcy u innego ginekologa ponieważ miałam nieustanne miesiączki.Moja Pani Doktor wiedząc ,że choruję na serce(wiek 33lata) stwierdziła po cotygodniowych badaniach,że gospodarka chormonalna jest zaburzona od leków.Dodam tylko,że dwa tyg. prędzej zbadano mi poziom hormonów i co ciekawe wszystko było w normie.A ja dostawałam tak silne bóle w podbrzuszu ,że żadne leki przeciwbólowe już nie pomagały.A Pani Doktor której zakres wiedzy na pewne tematy się skończył powinna była odesłać mnie do specjalisty.Byłam po zasięgnięciu opinii koleżanek u Doktora Michael.W porę przyjechałam ponieważ mam silnie obniżoną macicę ,i nadżerkę oby tylko II stopnia .Założył krążek i drugi dzień mam spokój z bólami.Polecam jak najbardziej .Jest bardzo miły,uprzejmy i udzielił mi odpowiedzi na każde zadane pytanie.Postawił w końcu diagnozę której nikt prędzej nie potrafił ustalić.Polecam w 100%

Witam wszystkie Panie! dr Herbich = Profesjonalizm, Skrupulatność, Rzetelność, Uprzejmość (DO KWADRATU) Byłam pod wrażeniem, jak prowadził moją zagrożoną ciążę. Czułam się całkowicie bezpieczna. Doktor zawsze dokładnie tłumaczył co zrobić gdyby.... wyprzedzał różne możliwe zajścia. Całkowicie bezzasadne są też dla mnie plotki, że naciąga ..... kto jak kto, ale nie on. Co innego mogę powiedzieć o niektórych zielonogórskich lekarzach....którzy lubią sobie dorobić w szpitalu na państwowym sprzęcie !! żenada Reasumując , tyle opinii ile pacjentek; ale dr Herbicha polecam z całego serca !!! i szkoda, że nie ma go w ...

Witam wszystkie Panie!

i szkoda, że nie ma go w żadnym szpitalu!!

Doktor jest rzetelny, kompetenty, uprzejmy, szkoda tylko ze wiecej w mojej sprawie wyjasnial pielegniarce niz bezposrednio mi. Wogole obecnosc, a raczej wtargniecie, pielegniarki podczas badania uwazam za niestosowne, tym bardziej, ze ignorowala mnie caly czas. Napewno warto zasiegnac porady u tego lekarza z uwagi na jego wiedze i doswiadczenie rowniez za granica.

Bardzo bardzo bardzo dobry lekarz oby takich więcej w naszym kraju:-) Polecam naprawde wszystkim:-) Pozdrawiam

Bardzo bardzo bardzo dobry lekarz oby takich więcej w naszym kraju:-)
Polecam naprawde wszystkim:-)
Pozdrawiam

Jest bardzo dobrym lekarzem,ciesze się że trafiłam w jego ręce, szybko rozpoznał moją chorobę i wystawił trafną diagnoze, posiada bardzo dobry sprzęt na którym prędzej może coś wykryć, już nigdy więcej leczenia na kasę chorych u lekarzy ze słabym sprzętem usg,zdecydowanie polecam !

po kilku nieudanych wizytach u innego ginekologa ktory rozkładał rece i mówił :nie wiem co pani jest! Po pierwszej wizycie u pana Herbicha jestem zadowolona. wytłumaczył mi od a do z całą moją chorobę i leczenie jakie bedzie. zobaczymy co bedzie dalej,ale cieszy mnie to ze chociaz rozpoznał moja dolegliwosc bo inni nie potrafili...

Po pierwszej wizycie u pana Herbicha jestem zadowolona.
wytłumaczył mi od a do z całą moją chorobę i leczenie jakie bedzie.

Długo leczę się u pana doktora i mam wiele porównań(7 ciąż,wiele razy na ginekologii w różnych szpitalach)i stawiam Go na czołówce naszych lekarzy-jest super.Polecam.

leczyłam się u kilku lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc w kwestii mojej niepłodności.Pan doktor zdiagnozował na pierwszej wizycie przyczyne mojej dolegliwości i dzisiaj po niespełna roku leczenia mam pięknego Syna. Polecam!!!!!!!!!!!!! Szczególnie parom , które podobnie jak ja mają ten problem.

Wypisał mi leki z niemieckiej apteki za kilkadziesiąt euro na chorobę, której NIE miałam!!! (Podobno jest współwłaścicielem tej apteki.) Oszust! A co najgorsze- nie przestrzega tajemnicy zawodowej i rozpowiada o chorobach swoich pacjentek! Powinni mu zabrać prawo wykonywania zawodu!! Ja leżąc na fotelu dowiedziałam się co dolega mojej koleżance. O moim stanie nagadał sąsiadce! ODRADZAM! Poza tym nic nie tłumaczy, cała wizyta trwała ekspresowo, a cytologię robi metodą jak za króla ćwieczka. Zgodnie w wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego należy ją wykonywać metodą szczoteczkową, a nie "patyczkiem do ucha". KOSZMAR!!! Ciekawa jestem ile kobiet jeszcze oszuka ten naciągacz i ile straci przez niego zdrowie, albo życie. UWAŻAJCIE KOBIETY!