dr n. med. Michael Herbich

Dla mnie jest ok prowadzil moja pierwsza ciaze i wszystko bylo wporzatku

Dla mnie jest ok prowadzil moja pierwsza ciaze i wszystko bylo wporzatku

Wypisał mi leki z niemieckiej apteki za kilkadziesiąt euro na chorobę, której NIE miałam!!! (Podobno jest współwłaścicielem tej apteki.) Oszust! A co najgorsze- nie przestrzega tajemnicy zawodowej i rozpowiada o chorobach swoich pacjentek! Powinni mu zabrać prawo wykonywania zawodu!! Ja leżąc na fotelu dowiedziałam się co dolega mojej koleżance. O moim stanie nagadał sąsiadce! ODRADZAM! Poza tym nic nie tłumaczy, cała wizyta trwała ekspresowo, a cytologię robi metodą jak za króla ćwieczka. Zgodnie w wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego należy ją wykonywać metodą szczoteczkową, a nie "patyczkiem do ucha". KOSZMAR!!! Ciekawa jestem ile kobiet jeszcze oszuka ten naciągacz i ile straci przez niego zdrowie, albo życie. UWAŻAJCIE KOBIETY!

Lekarz ten już się wypalił zawodowo i tylko naciąga na kasę!!! Prowadził moją ciąże ale do połowy bo musiałam zmienić lekarza, nie wytrzymałam! Mówił zawsze niejasno, zawsze wychodziłam od niego niedoinformowana i niepewna! Nie pomaga zejść z fotela, przepisuje jakieś leki z niemieckiej apteki, czasy Herbicha dobiegły końca, niech idzie na emeryturę~!

Bardziej zabiega o swoją popularność, leczenie pacjenta to tylko dodatek.

Bardziej zabiega o swoją popularność, leczenie pacjenta to tylko dodatek.

Bardzo dobry lekarz i specjalista wzbudzający zaufanie ; zawsze miły i uśmiechnięty. Polecam :)

Długo leczę się u pana doktora i mam wiele porównań(7 ciąż,wiele razy na ginekologii w różnych szpitalach)i stawiam Go na czołówce naszych lekarzy-jest super.Polecam.

Nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty

Nie jestem zadowolona z przebiegu wizyty

To lekarz który prowadził moja ciążę, ok 37 tyg miałam bardzo uciązliwe objawy cholestazy ciążowej. Zlekceważył, chociaż mu sugerowałam, że może to być ta choroba ( strasznie swędziały mnie ręce i stopy, plamy na twarzy), wystarczyło, żeby wypisał skierowanie ma próby wątrobowe itp. z resztą w ten dzień dostałam skierowanie jak zwykle na vbadanie moczu i krwi, wystarczyło zaznaczyć jeszcze to badanie. Na szczęście trafiałam na wspaniałych lekarzy w szpitalu Sulechowie. wyniki były tak złe, że musieli zrobić cesarskie cięcie żeby ratować moje dziecko.

leczyłam się u kilku lekarzy, którzy nie potrafili mi pomóc w kwestii mojej niepłodności.Pan doktor zdiagnozował na pierwszej wizycie przyczyne mojej dolegliwości i dzisiaj po niespełna roku leczenia mam pięknego Syna. Polecam!!!!!!!!!!!!! Szczególnie parom , które podobnie jak ja mają ten problem.

jest dobrym lekarzem ,pomogl mi zajsc w ciaze w krotkim czsie ,polecam

jest dobrym lekarzem ,pomogl mi zajsc w ciaze w krotkim czsie ,polecam