Maciej Cerbiński

Ginekolog, USG

Pan dr posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Odpowiadał na pytania nie poganiając, chociaż w poczekalni czekała już kolejka pacjentek, a przy tym bardzo uprzejmy i miły. Jak najbardziej polecam ;-)

Każdej kobiecie odradzam korzystania za usług tego pana. Nastawiony na kasę niesympatyczny gbur, mający małą wiedzę w przypadku komplikacji związanych z ciążą. Niestety mi polecono tego lekarza co skończyło się nerwowym załamaniem i martwym płodem pomimo prywatnych wizyt co dwa tygodnie u tego pana. Naprawdę odradzam!!

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Robiłam u niego USG w ciąży w ramach konsultacji dla lekarki która ją prowadziła. Maksymalnie wyjaśniał wszystkie wątpliwości, powiedział to o czym zapomniałam zapytać lub nie wiedziałam, że by zapytać. Lekarz bardzo miły. Polecam :)

Mam 16 lat. Dr Cerbińskiego poznałam na wykładzie w szkole na temat raka szyjki macicy. Sposób prowadzenia wykładu i wiedza zaimponowały mi, a ponieważ mam problem z bolesną miesiączką zgłosiłam się do doktora razem z koleżanką (pierwszy raz u ginekologa). Pan doktor najpierw o wszystko cierpliwie wypytał, a później zrobił USG przez brzuch- wcale nie bolało i wytlumaczył, co mam robić. Wszystko zapisał mi na kartce. Po wizycie miałam już 2 miesiączki- róznica ogromna. Duża kultura, spokój a dr Cerbiński ekstra.

Wspaniały lekarz, prowadził mi ciążę. Mogę polecić w 100%. Gabinet czysty, profesjonalne usg:-)

Doktor prowadził mi całą ciąże-w sytuacji awaryjnej przyjął mnie natychmiast. Skerował mnie na cesrkę(dziecko było duże),przychodził do mnie na oddział,wykonał cesarkę,znowu przychodził na oddział tylko piętro wyżej-na koniec pogratulował i odprowadził z dzidzią do wyjścia-był ze mną od początku do końca.Rewelacja-aż chce się rodzić!! Polecam bez zastanowienia-zawsze!!

Ostateczny komentarz wystawie po operacji. Jak narazie jestem zadowolona z tego pana doktora.

Fachowiec, bardzo dobry sprzęt, miły człowiek

Fachowiec, bardzo dobry sprzęt, miły człowiek

prowadził moją ciąże idealny lekarz bardzo polecam

prowadził moją ciąże idealny lekarz bardzo polecam

Miły i sympatyczny pan doktor,fachowiec w swojej dziedzinie.

Miły i sympatyczny pan doktor,fachowiec w swojej dziedzinie.