Maciej Cerbiński

Ginekolog, USG

Wypuścił ze szpitala kobietę z martwą ciążą, którą wcześniej naszprycowano środkami przeciwbólowymi i kroplówkami... Później z wysoką gorączką trafiła do innego szpitala, gdzie płód usunięto. Historia jak najbardziej autentyczna.

Doktor prowadził mi całą ciąże-w sytuacji awaryjnej przyjął mnie natychmiast. Skerował mnie na cesrkę(dziecko było duże),przychodził do mnie na oddział,wykonał cesarkę,znowu przychodził na oddział tylko piętro wyżej-na koniec pogratulował i odprowadził z dzidzią do wyjścia-był ze mną od początku do końca.Rewelacja-aż chce się rodzić!! Polecam bez zastanowienia-zawsze!!

Najlepszy ginekolog jakiego miałam. Kompetentny, uprzejmy, zawsze poświęca mi dużo czasu wyjaśniając wszystko i cierpliwie odpowiadając na moje pytania

Super lekarz, człowiek, pełen profesjonalizm, kompetentność. Polecam!

Super lekarz, człowiek, pełen profesjonalizm, kompetentność. Polecam!

zdecydowanie odradzam,mam bardzo złe doświadczenia pomimo tego że kożystałam prywatnie

Mam 16 lat. Dr Cerbińskiego poznałam na wykładzie w szkole na temat raka szyjki macicy. Sposób prowadzenia wykładu i wiedza zaimponowały mi, a ponieważ mam problem z bolesną miesiączką zgłosiłam się do doktora razem z koleżanką (pierwszy raz u ginekologa). Pan doktor najpierw o wszystko cierpliwie wypytał, a później zrobił USG przez brzuch- wcale nie bolało i wytlumaczył, co mam robić. Wszystko zapisał mi na kartce. Po wizycie miałam już 2 miesiączki- róznica ogromna. Duża kultura, spokój a dr Cerbiński ekstra.