Maciej Pawlak

Ortopeda

Bardzo dobry ortopeda. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, poświęca sporo uwagi. Po dobrym rozpoznaniu i rehabilitacji mogę wrócić do biegania.

Fantastyczny specjalista, profesjonalny, indywidualnie podchodzi do pacjenta.Bardzo uprzejmy. Polecam:)

Dr Pawlak jest bardzo dobrym fachowcem. Zgłosiłam się po urazie barku. Doktor przywrócił mnie do pełni sprawności.

Doskonały ortopeda! Wnikliwie analizował moją kontuzję kolana, dużo czasu i uwagi poświęcał mi w czasie każdej wizyty. Po urazie nie ma już śladu, wróciłem do sportu. Polecam każdemu znajomemu.

Doktor Pawlak to zdecydowanie dobry specjalista i bardzo uprzejmy na wizytach. Po pierwszej z nich byłem pod dużym wrażeniem. Niestety ma jakiś problem z kalendarzem, słownością lub swoim telefonem. Z własnej inicjatywy podaje do siebie kontakt aby doprecyzować szczegóły po czym nie odbiera i nie odpowiada na smsy. I tak było trzy razy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Gdańsk"?

Partyzantów 49b
Gdańsk