lekarz Maciej Pruski

Kardiolog

Wyśmienity lekarz, który uratował życie mojego męża, niesamowicie ciepły człowiek, doskonały diagnosta... Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Dziękuję, jesteśmy Panu wdzięczni za pomoc:)

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w tym roku,czuje się doskonale.Dziekuje za wszczepienie rozrusznika, za troskę

Jestem bardzo zadowolona Z wizyty polecam w 100 procentach bardzo dobry lekarz ze świetnym podejściem kulturalny swietnie wszystko wytłumaczył Juz go polecilam znajomej

Cudowny lekarz, doskonaly fachowiec, wspanialy czlowiek, dzieki niemu mama miala darowane zycie, to byl cud, i prawie 5 lat z nami, dziekujemy za te chwile. Szkoda tylko, ze my nie docenilysmy wszystkich tych pieknych chwil. Dziekujemy za wszczepienie mamie defibrylatora, za troske i milosc do czlowieka. Za uprzejmosc i dobroc i ogromne serce. Mama po wszystkich przejsciach, nie bala sie tylko jednego lekarza, wlasnie pana Macieja Pruskiego. Bo to doskonaly lekarz i cudowny czlowiek...

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w ub. roku,czuje się doskonale.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Zawiercie"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102
Przeniesiona !!! Zabrska 14/3
al. Korfantego 5 (Unimed)
40-005 Katowice

gen. Sowińskiego 50