lekarz Maciej Pruski

Kardiolog

Doskonały lekarz,poza tym dobry człowiek.Wszczepił mi rozrusznik w ub. roku,czuje się doskonale.

Jestem 22 letnią pacjentką dr po wszczepieniu stymulatora serca. Przebieg zabiegu odbył się w sposób profesjonalny. Do tej pory jestem bardzo zadowolona z opieki jaką otoczył mnie dr. Polecam z całego serca. Pozdrawiam.

Wyciągnął mnie z zawału serca. Moje serce jest teraz mocniejsze niż przed udarem

Wspaniały lekarz z powołania,miły uprzejmy dla pacjenta i bardzo kompetentny.Gorąco polecam.

Polecam wszystkim tym, którzy chcą się leczyć u lekarza z powołania - doskonały fachowiec, a do tego po prostu wspaniały człowiek z wielkim sercem i szacunkiem dla pacjenta. Niezwykle komunikatywny, z olbrzymią wiedzą i praktyką w kraju i za granicą, sympatyczny, bezpośredni - przez wiele lat miałam kontakt z Panem Doktorem jeżdżąc do niego z moją mamą po wszczepieniu rozrusznika. Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego ...

Mama - osoba starsza i schorowana była pełna uznania dla swojego Pana Doktora, który był dla niej wielkim autorytetem do końca życia. Należy w tym miejscu życzyć dr Pruskiemu dobrego zdrowia i długiego życia, żeby był w stanie dalej pomagać tym, których serca wymagają wsparcia. :)
A. Węglarz, Dąbrowa Górnicza

Super lekarz , wyrozumialy i super uprzejmy nie tylko dla pacjentow ale rowniez dla rodziny pacjentow. Polecam z calego serca. W imieniu mojej mamy stokrotne dzieki!!! Barbara S.

W imieniu mojej mamy stokrotne dzieki!!!
Barbara S.

Same superlatywy; dobry i mądry człowiek, zdolny lekarz.

Same superlatywy; dobry i mądry człowiek, zdolny lekarz.

Wspaniały fachowiec,bardzo dobry lekarz,expert w swoim fachu,potrafi po ludzku wytłumaczyć chorobę i metody leczenia,a jednocześnie z wielkim poczuciem humoru.Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił i polecam wszystkim.

SUPER LEKARZ,LEKARZ Z POWOŁANIA JEŻDZE DO DR PRUSKIEGO Z OKOLIC ZIELONEJ GÓRY-TO JEST MEGA LEKARZ .POLECAM WSZYSTKIM!!!!!

Polecam!! Prowadzi mnie od 11 lat i nie zamieniłabym go na żadnego!! Oprócz fachowego podejścia i pełnych kompetencji, jest bardzo miły, z poczuciem humoru! Wizyta u niego to czysta przyjemność :)