lek. med. Magdalena Lisak - Wilklek. med. Magdalena Lisak - Wilk - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego
Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Obecnie realizuję specjalizację z Ginekologii
i Położnictwa, w ...

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego
Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Obecnie realizuję specjalizację z Ginekologii
i Położnictwa, w Klinice Ginekologii i Onkologii Szpitala
Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie dodatkowo
prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału
Lekarskiego CM UJ.

Moje zainteresowania oraz praca zawodowa związane są głównie z kompleksową profilaktyką schorzeń
ginekologicznych, nowoczesnym leczeniem
zachowawczym i operacyjnym chorób kobiecych oraz
opieką nad kobietą ciężarną wraz z diagnostyką
ultrasonograficzną. Pracując na Oddziale Ginekologii
Onkologicznej zajmuje się również problemami
świadomego planowania rodziny z wykorzystaniem
współcześnie dostępnych metod antykoncepcyjnych.
Biorę udział w licznych konferencjach i kursach,
dzięki czemu stale podnoszę swoje kwalifikacje.

Polecam ❤️👍 fachowa, miła, zna się na na swoim zawodzie znakomicie ! Bardzo dokładna i delikatną jak ktoś wyżej napisał.

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.

Ta Pani prowadziła moją ciążę, a dzięki temu ja cieszę się pięknym i zdrowym dzieckiem. Wspaniały lekarz!

Miła i sympatyczna Pani doktor, zawsze uśmiechnięta. W trakcie badania jest bardzo delikatna i dokładna. Podczas wizyt czuję się komfortowo i bezpiecznie :)

Jestem stałą pacjentką Pani doktor, i na pewno nie zamienię jej na nikogo innego. Zawsze jestem usatysfakcjonowana wizytą, Pani doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, tłumaczy po kolei co robi podczas badania, do tego wizyty przebiegają w miłej, nie krępującej atmosferze :) Pozdrawiam

Polecam Panią doktor każdej kobiecie. Jest bardzo kompetentnym lekarzem a do tego z powołania. Po wizycie u Pani doktor zawsze jestem dobrze poinformowana o swoim stanie zdrowia. Uprzejmość i kultura osobista to kolejne dobre cechy, na które zwróciłam uwagę podczas wizyty.