lekarz Magdalena Malinowska

Pani doktor to świetny specjalista ! Przy każdej wizycie z dużym zainteresowaniem wypytuje o wszystkie dolegliwości, samopoczucie, a to po prostu dlatego aby dowiedzieć się czy przepisane przez Panią doktor leki działają , czy pacjentka dobrze się po nich czuje. Opinia negatywna z 12.08.2022 niesamowicie mnie dziwi ! "Pani doktor ciekawska , zadaje pytania które nie powinny jej interesować" Nie !! Pani doktor nie jest ciekawska , według mnie chce aby wizyta przebiegła w sposób jak najbardziej przyjazny dla pacjentki , "na luzie" a aby to osiągnąć często zmienia temat ...

Opinia negatywna z 12.08.2022 niesamowicie mnie dziwi !

"Pani doktor ciekawska , zadaje pytania które nie powinny jej interesować"

Nie !! Pani doktor nie jest ciekawska , według mnie chce aby wizyta przebiegła w sposób jak najbardziej przyjazny dla pacjentki , "na luzie" a aby to osiągnąć często zmienia temat na coś zupełnie nie mającego nic wspólnego z ginekologią .
I bardzo dobrze !! Mnie to nie przeszkadza a wręcz pomaga , ponieważ nie stresuję się wizytą jak zapewne inne pacjentki !! Trochę zrozumienia .....

Nie polecam .w gabinecie warunki tragedia PRL to mało powiedziane.pozatym pani doktor ciekawska zadaje pytania które nie powinny ja interesować.omijac z daleka !

Polecam w 100 % , duża wiedza , mila atmosfera , spięcie i podenerwowanie badaniem szybko przemija po wstępnej rozmowie z panią doktor .

Pani doktor Magdalena Malinowska jest bardzo uprzejma, z poczuciem humoru a co najważniejsze posiada rozległą wiedzę. Dzięki zleconym przez panią doktor badaniom dowiedziałam się, że mam chorą tarczyce! Fenomenalny lekarz , z powołaniem..

Fenomenalny lekarz , z powołaniem..

Świetny lekarz, godny zaufania. Prowadziła moją ciążę, wysokiego ryzyka. Zawsze dostępna, cierpliwa i kompetentna.

Dr. Malinowska jest ginekologiem godnym zaufania.Kompetentna,otwarta i sympatyczna.Przedstawia problem bez owijania w bawelne,proponuje konkretne rozwiazania,rzeczowa i przede wszystkim ludzka,a to bardzo pozytywna cecha lekarza.Polecam z czystym sumieniem. Zadowolona.

Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor:) W gabinecie czułam się bardzo swobodnie i naturalne.To było dla mnie bardzo ważne, gdyż często u innych ginekologów czułam się typowo kliniczne - zimna atmosfera, która nie wprawiała w zakłopotanie. Polecam tą panią doktor:)

Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor:)
Polecam tą panią doktor:)

Pierwszy raz trafilam do Pani Doktor 3 lata temu, pomogla mi w wielu problemach ginekologicznych, uwazam ze jest wspanialym specjalista.

Beznadzieja... pycha wszystkie pacjentki w szpitalu na Galla, gdzie opieka jak za glebokiej komuny