lekarz Magdalena Malinowska

Świetny lekarz, godny zaufania. Prowadziła moją ciążę, wysokiego ryzyka. Zawsze dostępna, cierpliwa i kompetentna.

Dr. Malinowska jest ginekologiem godnym zaufania.Kompetentna,otwarta i sympatyczna.Przedstawia problem bez owijania w bawelne,proponuje konkretne rozwiazania,rzeczowa i przede wszystkim ludzka,a to bardzo pozytywna cecha lekarza.Polecam z czystym sumieniem. Zadowolona.

Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor:) W gabinecie czułam się bardzo swobodnie i naturalne.To było dla mnie bardzo ważne, gdyż często u innych ginekologów czułam się typowo kliniczne - zimna atmosfera, która nie wprawiała w zakłopotanie. Polecam tą panią doktor:)

Bardzo kompetentna i sympatyczna pani doktor:)
Polecam tą panią doktor:)

Pierwszy raz trafilam do Pani Doktor 3 lata temu, pomogla mi w wielu problemach ginekologicznych, uwazam ze jest wspanialym specjalista.

Beznadzieja... pycha wszystkie pacjentki w szpitalu na Galla, gdzie opieka jak za glebokiej komuny