dr n. med. Magdalena Matczak-Giemza

Endokrynolog, Internista

Pani Doktor jest bardzo konkretna. Przeprowadzila szczegółowy wywiad.Zleciła dodatkowe badania żeby rozwiać wątpliwości.Pani Doktor oprocz tego jest mądra i spostrzegawcza kobietą. Bardzo szybko wychwyciła problem, o ktorym sama nie powiedzialam.Nie będę się u niej leczyc bo moje problemy są związane z czym innym, ale chciałabym spotykać częściej takich lekarzy.Polecam z czystym sumieniem.

Kompetentny, bardzo facho, poswięca czas pacjentowi, szczegółowo potrafi wytłumaczyc wszystkie sprawy związane z leczeniem.

Bardzo sympatyczna pani doktor. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy, bez problemu kieruje na inne dodatkowe badania.

Nie polecam. Zupełnie nie spełniła moich oczekiwań. Leczy "narządy " a nie całego człowieka. Podejście powierzchowne .

Lekarz godny zaufania, trafne diagnozy, miła, kompetentna, znająca się na rzeczy, godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław