Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog

Najlepsza!Strasznie bałam się wyrwać zęba,zwlekałam kilka lat.Gdybym wiedziała wcześniej że jest taka rewelacyjna to dawno bym to zrobiła.Dziękuje Pani doktor :-) Polecam wszystkim!!!Do tego świetne poczucie humoru.

Wspaniały lekarz! Rwanie zęba szybko, sprawnie, bezboleśnie. Naprawdę! Pani doktor bardzo miła i uprzejma "załatwiła" całą sprawę profesjonalnie i z dużą dawką humoru i dobrej energii. Nie tego się spodziewałam po tych wszystkich historyjkach o bólu w trakcie i po. Jeśli już mamy pozwolić komuś decydować o własnym uzębieniu, to tylko tej Pani Doktor ;-)

Wspaniały stomatolog, bardzo uprzejma,od razu mnie przyjęła a nie tak jak inni że trzeba u nich czekać nawet tydzień na prywatną wizytę. W ogóle nie czuć żadnego bólu a do tego bardzo szybko czas płynie.Polecam w 100%

REWELACJA !!! Jestem świeżo - jakieś pół godziny temu - po usunieciu zęba. Bałam się strasznie, to było moje pierwsze usuwanie zęba. Pani doktor z dużym poczuciem humoru, rozładowała mój stres, wytłumaczyła co robi. Nie powiedziała, że nie będę nic czuła, a że- zgodnie z prawdą- nie będę czułą bólu. Wyrywanie zęba- minuta- rewelacyjnie wykonana praca. Nie można dać Pani doktor 6, a szkoda !!!!

Wspaniała kobieta :) Wyrwała mi bolący ząb w kilka minut. Dziękuje

Wspaniała kobieta :) Wyrwała mi bolący ząb w kilka minut. Dziękuje

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Piła"?

Piotr Marciniak

Chirurg stomatolog