mgr Magdalena Tymczewska-Engler

Dietetyk

Polecam, kompetentna osoba, wspierająca, pełna empatii. Oprócz tego, że spada mi waga to cukier utrzymuje mi się na równym poziomie, cena niewygórowana.

W swojej ciągłej walce z kilogramami odwiedziłam kilku dietetyków i w końcu trafiłam na odpowiednią osobę! Kompetentna, miła, zna się na tym co robi, rozumie pacjenta, doradzi, osoba kontaktowa, mogę w każdej sprawie dotyczącej diety się z nią kontaktować. Ale to nie było ważne gdyby nie efekty diety, chudnę, nie cierpię na diety, gdyż dieta jest normalna - "życiowa". w 100 % polecam!

Polecam Panią Magdę. Przebieg wizyty jest bardzo profesjonalny, Pani Magda potrafi rozluznic atmosferę, czlowiek mimo duzej tuszy czuje sie komfortowo podczas wizyty, gdyz nie odnioslem wrazenia ze Pani doktor mnie ocenia poprzez kilogramy,a przede wszystkim zna sie na swoim fachu. I mam to czarno na białym, gdyż schudlem już 25 kg, zmieniając swoje nawyki zywieniowe. Spadł mi cukier, cholesterol oraz ciśnienie. Polecam!

Przyszedłem, wysłuchałem, zastosowałem się, schudłem! Co tu jeszcze dużo gadać? Najlepszy, bo skuteczny, gabinet dietetyczny w Gnieźnie. Polecam z całego serca...

Polecam wszystkim gabinet dietetyczny Pani Magdaleny Tymczewskiej-Engler. Dzięki niej niemożliwe stało się możliwe, w ciągu 2 miesięcy schudłem 16 kg, a co najważniejsze zmieniłem nawyki żywieniowe i trzymam nową wagę już 2 lata. Jestem nie tylko o 16 kg lżejszy, ale czuję się też o 16 lat młodszy. Z czystym sercem polecam Panią Magdę i jej gabinet przy ul. Łubieńskiego.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Gniezno"?

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1