Małgorzata Gorzkowska-Paczwa

Pediatra

Cudowny lekarz, cudowny człowiek:-) Wiedza, empatia, umiejętność sluchania, współpraca z rodzicami, kontakt z dziećmi, zaangażowanie, walka o dzieci i ich zdrowie - wszystko na najwyższym poziomie. Nie znam drugiego takiego lekarza. Nie znam lekarza, ktory jak dr Gorzkowska - patrzyłby na pacjenta tak całościowo. Który nie działa rutynowo.... Pani Doktor to człowiek, ktory w chorobie dziecka jest swiatełkiem w tunelu :-) Dziekuję - za zdrowie mojej córki i za każdą poświęconą nam chwilę:-) Bez Pani, nie dalibysmy rady :-)) K.,D.,G.

Wspaniały, rzeczowy lekarz. Złego słowa, nie można o dr napisać. Każdy pediatra powinien mieć takie podejście do dzieci, moja córka z wielka przyjemnością odwiedza gabinet.

DOSKONAŁY SPECJALISTA DZIĘKI PANI DOKTOR MOJA CÓRKA ROŚNIE ZDROWO MIMO ŻE MA ZN. BARDZO DZIEKUJE I POLECAM PANIĄ DOKTOR.

Kompetentna, konkretna i przede wszystkim dla pacjenta. Pani doktor w CZD ma zawsze tyle czasu dla mojego synka ile jest potrzeba, odbiera telefony i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Przed pierwszą wizytą myślałam, że jako nefrolog zainteresuje się jedynie nerkami, a tu miła niespodzianka- synek miał roczek i Pani doktor sprawdziła też ciemiączko, zęby, osłuchała go i zapytała o postępy w rozwoju.Na jednej (bezpłatnej!!!) wizycie poświęciła mu więcej czasu niż pediatra przez cały rok:) Polecam wszystkim rodzicom!!!

Chodzę z córką do dr. Gorzkowskiej i prywatnie w Lux-medzie i w CZD. To najlepszy lekarz pod słońcem. Może i daje dużo leków, ale napewno takich, które pomogą. Zawsze stawia dobre diagnozy i jest jedynym lekarzem, który zdiagnozował chorobe nerek po 7 ZUM, a wystarczyło zrobic dobową zbiórkę moczu. Zawsze przyjmuje dodatkowych pacjetów, dzięki czemu zawsze możemy liczyc na Pania doktor. Wszystkiego dobrego i dziękujemy że są jeszcze tacy dobrzy i kochający dzieci lekarze.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8