Małgorzata Gorzkowska-Paczwa

Świetny lekarz. Do nikogo mój syn tak chętnie nie chodzi jak do tej Pani. Cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia bądź badań diagnostycznych. Jest miła dla dziecka co wzbudza jego zaufanie i uspokaja go. Zawsze zgadza się na dodatkową wizytę gdy jestem czymś zaniepokojona, w ostateczności chociażby odbiera telefon w klinice i pomaga na ile to możliwe. Polecam

Polecam

Jesteśmy bardzo niezadowoleni - Pani doktor ogranicza się jedynie do wypisywania recept na mnóstwo leków, niechętnie stosując odpowiedniki (ciekawe dlaczego...). Najgorsze jest jednak to, że w momencie pojawienia się nietypowego przypadku stosuję spychologię tj. cos tam przepisuje a jeśli nie zadziała to inny pediatra coś innego przepisze...szok

Podpisuję się pod wszystkimi powyższymi komentarzami - najlepszy lekarz pediatra, z jakim się spotkałam. Idąc z jakimkolwiek problemem mam zawsze pewność, że zostanie postawiona właściwa diagnoza i zapisane właściwe leki. Poza tym moje dzieci przepadają za Panią Doktor - jest to osoba zawsze uśmiechnięta, życzliwa, ze wspaniałym podejściem do najmłodszych pacjentów. Na zbadanie dziecka poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Panią Doktor poleciła mi koleżanka, a teraz ja z czystym sercem polecam każdemu rodzicowi, który poszukuje wszechstronnego i wyjątkowego pediatry. Mama Marysi i Jurka :-)

Mama Marysi i Jurka :-)

Rewelacyjny lekarz! Podejście do dziecka - rewelacja, nie ma znaczenia czy jest dużo pacjentów czy nie zawsze znajdzie czas na najszczegółowsze wyjaśnienia.

Po prostu lekarz pediatra. Nie wiem, czy powinnam coś jeszcze dodawać, ale już chyba dawno zapomnieliśmy co oznacza słowo lekarz! Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci i rodziców. Potrafi uspokoić, skierować na odpowiednie badania i przede wszystkim dobrze zdiagnozować. Bada kompleksowo. Nie straszy dzieci! Nie wymądrza się przed rodzicami, nie krytykuje, nie ocenia... Mój syn ją kocha i my też.

Lekarz z powołania, ma świetne podejście do dzieci. Poza tym zanim podejmie decyzje o leczeniu zleca wszystkie potrzebne badania. Najlepszy nefrolog z jakim miałam stycznośś w przeciągu kilku lat.

absolutnie rewelacyjna lekarz pediatra-nefrolog

absolutnie rewelacyjna lekarz pediatra-nefrolog

Przemiła i kompetentna Pani doktor.Lekarz z powołania- o takich teraz trudno. Gorąco polecam.

Przemiła i kompetentna Pani doktor.Lekarz z powołania- o takich teraz trudno.
Gorąco polecam.

wspaniały lekarz,żaden materialista, człowiek o wielkim sercu i do tego wspaniały specjalista

Wspaniały, kompetentny lekarz. Po raz pierwszy spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do pacjenta. Świetny specjalista w swoim fachu.