Małgorzata Jędrzejczyk-Komar

Dermatolog

Byłam u Pani doktor jakiś czas temu, zdiagnozowała u mnie pewna przewlekłą chorobę skóry, na którą po wizycie leczylam sie ponad miesiąc. Okazało się jednak, że to zupełnie co innego. To była wszawica....... zdaje się że nie muszę nic więcej dodawać

Zdiagnozowała łuszczycę. Opowiedziała co, jak i dlaczego, zadaje pytania, wychodzi zza biurka. Bardzo miła, rzeczowa.

Pani doktor strasznie nie uprzejma. Na ślady po brodawce przepisała silny kwas, po którym dziecko płakało przez 3 godziny z bólu, skończyło sie antybiotykiem oraz zakażeniem ( czerwona pręga) Wizyta u innego lekarza gdzie inna pani doktor stwierdziła ze nie można tak silnych leków stosować u 5 letniego dziecka. Kompletnie brak odpowiedzialności.

Byłem u Pani Doktor kolejny raz. Co mogę napisać - kompetentna, merytoryczna, miła. Poświęca pacjentowi czas i potrafi słuchać. Nie bada zza biurka tylko przykłada się do problemu. Co do informacji gdzie przyjmuje to z tego co wiem ma gabinet prywatny w Olsztynie koło Częstochowy. Przyjmuje tam w poniedziałki i piątki w godzinach 15-18. http://www.malgorzatakomar.pl/

U pani Doktor byłam wiele razy , sama i z dziećmi . Zdiagnozowała trafnie każdą chorobę i przepisała skuteczne leki. Moja cała rodzina do niej chodzi gdy zajdzie taka potrzeba a i koleżanki z pracy też chodzą i bardzo sobie chwalą.

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Częstochowa"?

Worcella 48 lok. 3

Wodzickiego 11