dr n. med. Małgorzata Kurkowska

Ginekolog położnik, USG, RTG

Bardzo polecam! Znam Panią Doktor 9 lat. Prowadziła moje dwie zagrożone ciąże. Gdyby nie ona nie wiem jak bym przez to przeszła! Super sprzęt, profesjonalizm i .... uśmiech oraz ludzkie podejście do człowieka:) Walczyłyśmy o moje pierwsze dziecko.. i do dziś pamięta imię mojej córki ,która kończy 8 lat:) POLECAM!!!

Pani doktor jest osobą wyjątkowo miłą i co ważne w tej pracy delikatną. Ma czas dla pacjenta i wysłuchuje z uwagą pytań, na które udziela kompletnych i wyczerpujących odpowiedzi. Z całą pewnością polecam Panią doktor.

Swietna Lekarka, miła, uśmiechnięta i mądra. Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam wszystkim dziewczyom:):* Uwielbiam ja :*

Jestem pacjentką Pani doktor od 2001 roku. Będzie już 10 lat. Prowadziła moje dwie ciąże. Jeden poród s.n., drugi cesarka ze wskazań medycznych. Spotkałam do tej pory kilku lekarzy ginekologów. I tylko tej pani ufam w 100%. Nie zbagatelizowała zadych odchylen w badaniach. Skierowała do odpowiedniej poradni. Miła, uprzejma, delikatna. Zrobiła nam "seans rodzinny" podczas USG drugiego dziecka. Było naprawdę miło. I ma super sprzet, wiec cena mimo ze spora to adekwatna.POLECAM.

Wspaniała lekarka, miła, sympatyczna, wzbudza zaufanie. Doskonały secjalista. Wykazuje dużo cierpliwości dla pacjenta. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita