dr n. med. Małgorzata Kurkowska

Ginekolog położnik, USG, RTG

Bardzo polecam! Znam Panią Doktor 9 lat. Prowadziła moje dwie zagrożone ciąże. Gdyby nie ona nie wiem jak bym przez to przeszła! Super sprzęt, profesjonalizm i .... uśmiech oraz ludzkie podejście do człowieka:) Walczyłyśmy o moje pierwsze dziecko.. i do dziś pamięta imię mojej córki ,która kończy 8 lat:) POLECAM!!!

Pani doktor jest osobą wyjątkowo miłą i co ważne w tej pracy delikatną. Ma czas dla pacjenta i wysłuchuje z uwagą pytań, na które udziela kompletnych i wyczerpujących odpowiedzi. Z całą pewnością polecam Panią doktor.

Swietna Lekarka, miła, uśmiechnięta i mądra. Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam wszystkim dziewczyom:):* Uwielbiam ja :*

Jestem pacjentką Pani doktor od 2001 roku. Będzie już 10 lat. Prowadziła moje dwie ciąże. Jeden poród s.n., drugi cesarka ze wskazań medycznych. Spotkałam do tej pory kilku lekarzy ginekologów. I tylko tej pani ufam w 100%. Nie zbagatelizowała zadych odchylen w badaniach. Skierowała do odpowiedniej poradni. Miła, uprzejma, delikatna. Zrobiła nam "seans rodzinny" podczas USG drugiego dziecka. Było naprawdę miło. I ma super sprzet, wiec cena mimo ze spora to adekwatna.POLECAM.

Wspaniała lekarka, miła, sympatyczna, wzbudza zaufanie. Doskonały secjalista. Wykazuje dużo cierpliwości dla pacjenta. Gorąco polecam.

Wspaniala,kompetentna, delikatna w badaniu i przekazywaniu nawet niedobrych wiadomości. Gorąco polecam wszystkim, którym zalezy na indywidualnym podejsciu do problemu.

wspaniała lekarka, kompetentna, wzbudzająca zaufanie, cierpliwa, miła

wspaniała lekarka, kompetentna, wzbudzająca zaufanie, cierpliwa, miła

Gorąco polecam. Jest profesjonalistką i bardzo sympatyczna kobietą. Ma świetnie wyposażony gabinet i bardzo miłą rejestracje. Czasem troszke się czeka w poczekalni bo jest opoźnienie ok 15 min ale naprawde warto poczekać.

już od pierwszego wrażenia- bardzo uprzejma,wzbudza sympatię, w trakcie wizyty można się przekonać,że badanie ginekologiczne da się przeprowadzić delikatnie:),kompetentna,rewelacyjne usg i w ogole świetnie urządzony gabinet.

Zdecydowanie polecam osobom które cenią sobie rzetelne i indywidualne podejście do pacjenta. Największy plus za uczciwość i konkretny (!) komunikat dla pacjenta. Pani doktor przy wątpliwościach nie naciąga na kolejne wizyty, skierowała mnie do wyspecjalizowanej w leczeniu mojego problemu placówki. Nadal jestem jej pacjentką :)